Anetari me i mire i muajit Mars 2012


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 53 prej 53
 1. #41
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12

 2. #42
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  hahaha , e lezetshme kjo !!

  mbase sesht tema per te folur per kte...por dua te them qe se marr vesh nga buron gjith kjo "urrejtje".te dy jan njerez te mrekullueshem.
  kur dalin para njeri tjetrit legenosen
  ja te heq provimet qe kam kto koh, dhe di un si ti pajtoj!...........

 3. #43
  i/e rregjistruar 10% Maska e Belaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  `BeRat ♥
  Postime
  88
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  Urimeee Motlush ♥ . . . Lart e me lartt te pafshaa pp ♥

  Edhee mendoj se te esht shtuar rrogaa tashii eeee ....

 4. #44
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Belaa Lexo postimin

  Edhee mendoj se te esht shtuar rrogaa tashii eeee ....
  e ve ne dyshim ti kte ?!?! ....aq shum me esht shtuar rroga...sa po mendoj ta le shkollen ;p;p
  po ta them ty kte ee..mos ja thoj njeriu

 5. #45
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ti majdi sme paske uruar mua
  Dashke urim ti

 6. #46
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Dashke urim ti
  po sme urove ti , un skam forca per te ec para ore majdii

 7. #47
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  oo suksese o labe tani i prillit duhet te jem une hahaha

 8. #48
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinaa Lexo postimin
  urime zemra, ama se kuptoj si po behen gjerat ketu ! Shkojn me intervenc apo si ?(nuk e mendojn per laben apsulitisht jo; e din ket gje labja , ajo punon shum ketu ?)por si antar te viti u zgjodhen 2 aty ishte fjal per 1 antar, dhe labja e fitoj me merit te plot kuptohet.ju e perzgjodhet icen se nuk e ka meritu aspak ,pastaj edhe antar te muaj shkurt u zgjodh ai ! E puna jon sikur nuk duket fare me sa shof ketu .
  erina e ke kabim kete postim.. Ica e ka merituar plotesisht .. Ka qen aq aktiv dhe ka pwstuar aq shum gjera sa qe mendoj qe ka len pas administartoret antaret me te mire dhe modernatoret e super modernatoret.. Mund te them qe ka qen furnizuesi kresore i forumit ne ate koh..

 9. #49
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ..me siguri kete muaj e marre une

 10. #50
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  ..me siguri kete muaj e marre une
  priti demostratat pastaj

 11. #51
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  skam kohe te punoj un se e shikoni jo antar i muajit po Webmaster bohem abdullah kot te te pyes te pelqen hacking? apo je ndonje fans i ndonje grupi dhe ke vendos ate foto?

 12. #52
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Gradat e anetareve do te fillojne ne shtator! Por me pare do te votohet per gradat e reja ketu: http://www.lirenti.com/threads/16714...e-Reja-Q2-2012

  si dhe anetarin e Vere 2012

 13. #53
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  po clidhje ka qy muhabet kur e jemi ne gusht hahaha un per vete skam pretendime per tu bere vip apo ndonji tjeter sh

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Anetari me i mire i muajit Prill 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 08:57 AM
 2. Katalogu i veshjeve Mars 2012 nga Free People !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-03-2012, 10:26 PM
 3. Anetari me i mire i Muajit Shkurt 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 03:16 PM
 4. Anetari me i mire i Muajit...
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 10:52 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2011, 08:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė