Problem ne Download


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e nolito5000
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  31
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Problem ne Download

  Faqet hapen shum mir por kur download diqka esht e pamundur te instalohet sepse ajo kb/s esht shum e vogel google chrome eshte e pamundur te instaloj ku mund te jetė problemi.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Bej nje test ketu dhe posto rezultatet: http://www.speedtest.net/

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e nolito5000
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  31
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ping 225 ms Download Speed 0.40 Mbps Upload Speed 0.49

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Sa paguani per lidhjen mujore? Shume e ulet ne fakt! Ju ftoj te telefononi kompanine qe keni lidhur internetin!

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e nolito5000
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  31
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  e di por ka momente qe edhe interneti eshte shum me i shpejt se kaq por peseri i njejti problem ky problem u shfaq pasi bera format PC.

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e nolito5000
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  31
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Nuk desha te hapja nje tem te re a ka mundesi drivera te zanit kompjuteri im eshte Windows xp professional

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  15
  nuk jam i sigurt nese e kuptova mire ty te mongojn diverat e zerit te pc-s?

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e nolito5000
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  31
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Po sepse e kam formatizuar PC.Do provoj nga Devid.Info

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Mendoj se ajo shpejtesi nuk te lejon te shkarkosh te plote x program qe ti preferon,ajo shpejtesi aq e vogel gjate shkarkimit mund te zvoglohet ne 20% dhe nderprerjet (Request Timed Out) behen aq te shpeshta sa interneti shkeputet shume shpesh gjate shkarkimit dhe skedari nuk shkarkohet plotesisht,dhe nuk te lejon ta instalosh.Bej nje ping gjate shkarkimit dhe shikoje.

 10. #10
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nolito5000 Lexo postimin
  Po sepse e kam formatizuar PC.Do provoj nga Devid.Info
  trego maken e pc acer, hp, toshiba apo cfare?

 11. #11
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Ose provo kete programin
  Kodi:
  http://www.driveridentifier.com/
  Eshte i thjeshte ne perdorim dhe shume praktik.Istaloje dhe i gjen vete driver qe mungojne.

  Driver Identifier Features:

  Automated drivers installation
  The program installs all required drivers to any computer in just about 5 minutes.

  Saves Time and money
  No more wasting time looking for drivers; all required drivers will be installed by making only a few clicks.

  Any drivers for any computer
  Simplifies downloading new drivers from the Internet.

  Drivers update capability
  Updates previously installed drivers to their latest versions.

  Windows XP / Vista / 7 (x86-x64)
  Supports all modern operating systems!
  Both 64-bit and 32-bit versions!

  Easy to use
  Simple and foolproof interface.  IT'S ALL FREE

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e nolito5000
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  31
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Fujitsu siemens scenic l

 13. #13
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,446
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20
  ti nese nuk mund te shkarkosh, edhe un te sygjeroj te flasesh ne Providerin (ate qe te jep internet) per kete problem! Se keshtu nuk mund te marresh as1 driver, as asgje per PC!

 14. #14
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Por mos i komplikoni gjerat kot,jo drajverat jo gjera koti,mos e ngaterroni me gjera kot,eshte problem shkarkimi jo problem drajverash,problemi eshte skedari .exe ose nuk shkarkohet komplet ose eshte i demtuar,se kuptoj ku qendron problemi drajverave ketu.

  Tani se nuk po kuptoj,nolito500,cfare problemi ke drajvereash apo shkarkimi??? se me siper ke shkruar problem shkarkimi,pastaj ke thene kam formatuar PC dhe do provoj Devid.info ,te lutem jep nje shpjegim te qarte qe te marresh pergjigjen e skate,sepse gjerat komplikohen me shume dhe nuk do te marresh nje pergjigje te sakte.

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e nolito5000
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  31
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Problemine me Drivera e kam kryer por vetem deshta te pyes se pse kur download kb/sec eshte shum e vogel edhe interneti hapet shum edhe pse ndonjhere nuk punon mir po pa marre parasysh shpejtėsine e rrjetit kur downloadimi eshte shum shum i vogel ndonjeher edhe ndalet sepse kb/sec eshte shum e vogel.Me falni ndoshta e kam perzier pak por ju faliminderit shume.

 16. #16
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Por ajo ndodh nga trafiku i linjes,kontakto nje here me ISP.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Download nga YOUTUBE (pa program)
  Nga EMAUS nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 24-06-2010, 10:58 PM
 2. Cilin photoshop te download
  Nga Bibina nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-10-2009, 09:49 PM
 3. Kam problem me DOWNLOAD
  Nga smart nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-01-2009, 02:28 AM