Sa maturante kemi ketu?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 28 prej 28
 1. #21
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga keit Lexo postimin
  po un e kam lexuar te gjith vepren por puna esht qe nuk kam kuptuar gje ...dhe nese rezikohet te jet kjo per analize ne provim duhet te pergatitemi
  Cfar perfundimi nxore per Vepren ?

  ishalla na len te kopjojme cik

 2. #22
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Kati dhe un maturante jam, per sa i perket provimeve sidomos te letersise un jam perpjekur te lexoj disa nga veprat sepse duke qene se jan 45 vepra dhe ne janar kur erdhi programi nuk ka kohe te mjaftueshme sepse pervec veprave jan dhe mesimet por te pakten di te them dicka qe presoret po na ndihmojne duke na dhene nje pjese te veprave analize neper konsultime plus eshte dhe libri celesi i gjuhes shpiqe megjithse nuk jan te gjithe veprat aty :/

 3. #23
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  edhe une jam maturant ketu

  testi i matures gjat gjith kohes e kam breng kete se a do te mund ta kaloj, kaluam gjith ate koh ne shkoll dhe nga ky test varet "te jesh apo te mos jesh" gjithsesi me duhet te ja filloj edhe une punes per te
  lol suksese bal, e ishalla e kalon!

 4. #24
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahahahahhaha thenx amater veq me duhet te pregaditem

 5. #25
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  Kati dhe un maturante jam, per sa i perket provimeve sidomos te letersise un jam perpjekur te lexoj disa nga veprat sepse duke qene se jan 45 vepra dhe ne janar kur erdhi programi nuk ka kohe te mjaftueshme sepse pervec veprave jan dhe mesimet por te pakten di te them dicka qe presoret po na ndihmojne duke na dhene nje pjese te veprave analize neper konsultime plus eshte dhe libri celesi i gjuhes shpiqe megjithse nuk jan te gjithe veprat aty :/
  ulkina , pas cdo viti presorja te ka dhen 1 list me libra per te lexuar ...kshu qe supozohet qe nje pjes te tyre i ke te lexuara

  un do te keshilloja qe ti kushtoje me teper rendesi pjeses qe ke ber ne tekst , sesa gjith librit . esht humbje kohe
  neve na ra nje pjes qe se kishim ber fare gjat 4 viteve , mirpo njihnim subjektin , personazhet , dhe se patem te veshtir .
  Dhe dicka tjeter ,, mos lini as nje or nga konsultimet !!...me mir lir kto lendet gjografi , histori etj , sesa konsultimet e provimeve.

 6. #26
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Cfar perfundimi nxore per Vepren ?

  ishalla na len te kopjojme cik
  majdi , ti pse shqetesohesh ? e ke te mbledhur mendjen

 7. #27
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  majdi , ti pse shqetesohesh ? e ke te mbledhur mendjen

  ......

 8. #28
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ulkina , pas cdo viti presorja te ka dhen 1 list me libra per te lexuar ...kshu qe supozohet qe nje pjes te tyre i ke te lexuara

  un do te keshilloja qe ti kushtoje me teper rendesi pjeses qe ke ber ne tekst , sesa gjith librit . esht humbje kohe
  neve na ra nje pjes qe se kishim ber fare gjat 4 viteve , mirpo njihnim subjektin , personazhet , dhe se patem te veshtir .
  Dhe dicka tjeter ,, mos lini as nje or nga konsultimet !!...me mir lir kto lendet gjografi , histori etj , sesa konsultimet e provimeve.

  Kete vit labe ishin ne liste disa libra qe nuk ishin bere por pak rendesi ka kjo se ne i marrim te gjitha ne konsultime dhe un nuk kam humbur as nje ore konsultimi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Si tė kemi kėmbė sa mė tė shėndetshme !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-05-2012, 08:00 PM
 2. Ėshtė vėndi im, u linda kėtu e do vdes kėtu
  Nga Mona nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 11:23 PM
 3. Pse ne dashuri nuk kemi besim ne vetvete
  Nga rrezarta nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-01-2010, 03:51 PM
 4. Si tė kemi njė IP fallco!
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-03-2008, 03:45 PM
 5. Si tė kemi vithe seksi?
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-11-2007, 11:43 PM