Sa maturante kemi ketu?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 28
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e keit
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  15
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Sa maturante kemi ketu?

  Receta Gatimi

  si thoni,diskutojm pak per provimet se na ka kap stresi??..

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mire se vjen keit! Ju ftoj te prezantoheni me pare!

  Diskutim te kendshem & suksese ne provimet e matures!

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  jan nja 2 maturant , por sjam ktu per momentin .
  po te vije vjet , do kishe dhe mua ;p

  ktu ke disa artikuj rreth stresit te provimeve
  http://www.lirenti.com/threads/15579...Ja-si-largohet

  http://www.lirenti.com/threads/5928-...in-e-provimeve

  sa me ka marr malli per maturen..............te isha dhe 1 her...!!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  jan nja 2 maturant , por sjam ktu per momentin .
  po te vije vjet , do kishe dhe mua ;p

  ktu ke disa artikuj rreth stresit te provimeve
  http://www.lirenti.com/threads/15579...Ja-si-largohet

  http://www.lirenti.com/threads/5928-...in-e-provimeve

  sa me ka marr malli per maturen..............te isha dhe 1 her...!!
  U lere shum gje e bukur

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  keni ber ndonje eksursjon majdi ?

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  keni ber ndonje eksursjon majdi ?
  Po normale qe kemi ber, dhe presim te bejm akoma

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  jan nja 2 maturant , por sjam ktu per momentin .
  po te vije vjet , do kishe dhe mua ;p

  ktu ke disa artikuj rreth stresit te provimeve
  http://www.lirenti.com/threads/15579...Ja-si-largohet

  http://www.lirenti.com/threads/5928-...in-e-provimeve

  sa me ka marr malli per maturen..............te isha dhe 1 her...!!
  me shum me ka marre mua per Gjimnazin edhe shkollen fillore

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Po normale qe kemi ber, dhe presim te bejm akoma
  shum mir...kto do i kujtosh gjat...se ne shkoll te lart ca gjera jan shum ndryshe

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  shum mir...kto do i kujtosh gjat...se ne shkoll te lart ca gjera jan shum ndryshe
  Po ate e di un

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e keit
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  15
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ehh e kemi pak te veshtir ate pjesen "derisa te kapim shkollen qe duam"..se sa per momentet e bukura qe kalojm ne gjimnaz dhe per me teper vitin e fundit..jan te paharueshme dhe unike.....

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga keit Lexo postimin
  ehh e kemi pak te veshtir ate pjesen "derisa te kapim shkollen qe duam"..se sa per momentet e bukura qe kalojm ne gjimnaz dhe per me teper vitin e fundit..jan te paharueshme dhe unike.....
  per provimet mos u shqetesoni kot aq shum....se jan me te leta nga ce mendoni,......do e shikoni vet
  per ato momentet e bukura...sinqerisht i shfrytezoni ne maksimummmmm...se do i kerkoni

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  maturant ne vit te fundit jam une

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  maturant ne vit te fundit jam une
  ksaj i thon adoleshenc e perjetshme

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e keit
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  15
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  eh keshtu thuan te gjith,por ama mbasi i kan perfundur provimet,se para se beson asnje!!...si te gjith dhe ne po hee

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e keit
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  15
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kush nga ju e ka lexu "Nata e 12" e Shekspirit ..sepse un e kam lexuar kohet e fundit dhe nuk nxorra asnje lidhje mes titullit te vepres dhe subjektit...

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga keit Lexo postimin
  kush nga ju e ka lexu "Nata e 12" e Shekspirit ..sepse un e kam lexuar kohet e fundit dhe nuk nxorra asnje lidhje mes titullit te vepres dhe subjektit...
  Perse po e lexon do te jepet ne provim kjo a cfar ?

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e keit
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  15
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po esht nje nga veprat qe ndodhet ne program...dhe mund te bjer ne provim

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga keit Lexo postimin
  po esht nje nga veprat qe ndodhet ne program...dhe mund te bjer ne provim

  E ke lexuar te gjith librin ?

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  edhe une jam maturant ketu

  testi i matures gjat gjith kohes e kam breng kete se a do te mund ta kaloj, kaluam gjith ate koh ne shkoll dhe nga ky test varet "te jesh apo te mos jesh" gjithsesi me duhet te ja filloj edhe une punes per te

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e keit
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  15
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po un e kam lexuar te gjith vepren por puna esht qe nuk kam kuptuar gje ...dhe nese rezikohet te jet kjo per analize ne provim duhet te pergatitemi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Si tė kemi kėmbė sa mė tė shėndetshme !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-05-2012, 08:00 PM
 2. Ėshtė vėndi im, u linda kėtu e do vdes kėtu
  Nga Mona nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 11:23 PM
 3. Pse ne dashuri nuk kemi besim ne vetvete
  Nga rrezarta nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-01-2010, 03:51 PM
 4. Si tė kemi njė IP fallco!
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-03-2008, 03:45 PM
 5. Si tė kemi vithe seksi?
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-11-2007, 11:43 PM