3 gjera!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18

  3 gjera!!

  3 GJERA pasi ikin, nuk kthehen me: Koha, Mundesite, Fjalet!!

  3 GJERA ne jete qe nuk duhet ti humbasim kurre: Paqen, Shpresen, Ndershmerine.

  3 GJERA shume te vlefshme ne jete: Dashuria per per veten, Vetebesimi, Miqte.

  3 GJERA ne jete qe nuk jan kurre te sigurta: Endrrat, Suksesi, Pasuria.

  3 GJERA ne jete qe ndertojne nje njeri: Puna, Sinqeriteti, Pergjegjesia.

  3 GJERA ne jete qe e shkaterrojne nje njeri: Alkooli, Inati, Krenaria.

  3 GJERA ne jete qe kur shkaterrohen, duan shume mund per tu rindertuar: Respekti, Besimi,
  Miqesia.

  3 GJERA ne jete qe nuk deshtojn kurre: Besimi, Vendosmeria, Dashuria!

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shum thenje te sakta.

 3. #3
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,446
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20
  shum te ver8a kto, dhe e vecova ket; "INATI" !

  3 GJERA ne jete qe e shkaterrojne nje njeri: Alkooli, Inati, Krenaria.

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  aty jane 24 gjera ju thoni 3

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  3 GJERA pasi ikin, nuk kthehen me: Koha, Mundesite, Fjalet!!

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  aty jane 24 gjera ju thoni 3
  qenke i mir ne matematik ti
  esht fjala 3 gjera per dukurin perkatese

 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  3 GJERA pasi ikin, nuk kthehen me: Koha, Mundesite, Fjalet!!
  Nuk kthehen por vijne mundesi te reja

  @labja me makine llogaritse e bera llogarine

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 Gjėra Qė Nuk Dini Pėr Gjumin
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 23-03-2014, 11:55 PM
 2. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 10:07 PM
 3. Gjera interesante
  Nga Erdi nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 28-03-2011, 08:00 PM
 4. Gjera interesante ne jete !
  Nga Erdi nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 05-03-2011, 06:32 PM
 5. 10 gjėra qė nuk dini pėr gjumin
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-10-2010, 08:17 PM