Gezuar Pashket per gjithe besimtaret katolik


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
  1. #1
    Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    server
    Postime
    200
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    9
    Reputacioni
    10

    Recete Gezuar Pashket per gjithe besimtaret katolik

    Urimet me te mira dhe mbaresi ne familjet tuaja!
    Gezuar nga Stafi i Lirenti.com

  2. #2
    dissident VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,341
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    24
    Reputacioni
    18
    Gezuar juve qe i festoni

  3. #3
    Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
    Anėtarėsimi
    Nov 2008
    Postime
    2,890
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    10
    Gezuash pashket te gjithe ata qe e festojne!

  4. #4
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,676
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    21
    Gezuar per ata qe e festojne

  5. #5
    Ncncncnc 55% Maska e erinda
    Anėtarėsimi
    Mar 2009
    Vendndodhja
    Atje ku isha dje...
    Postime
    5,014
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    13
    Gezuar Pashket te gjithe besimtareve katolik,sa me shume mbarsi,lumturi dhe gezime ne familjet e tyre!

  6. #6
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,973
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    16
    Do doja te dija cfar domethenie ka kjo dite ? Pse festohet ?
    Gjithsesi ,gezuar per ata qe e festojn.... kalofshin sa me bukur sot

  7. #7
    i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
    Anėtarėsimi
    Feb 2011
    Vendndodhja
    Shkoder
    Postime
    866
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    6
    Ju uroj gėzuar dhe pėrshumėvjet PASHKETtė gjithė besimtarėve katolik.Gjithashtu faleminderit pėr urimet!

  8. #8
    Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
    Anėtarėsimi
    Jan 2012
    Postime
    3,332
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    8
    Gezuar pashket te gjithe katolikeve.

  9. #9
    Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
    Anėtarėsimi
    Jan 2012
    Postime
    3,332
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    8
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    Do doja te dija cfar domethenie ka kjo dite ? Pse festohet ?
    Gjithsesi ,gezuar per ata qe e festojn.... kalofshin sa me bukur sot
    Kjo eshte dita e ringjalljes se Jezusit tre dite pase vdekjes se tij ne kryq, prandaj fillon qe tre dite para.

  10. #10
    curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
    Anėtarėsimi
    Apr 2010
    Vendndodhja
    Tirana Albania
    Postime
    1,079
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    8
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    Do doja te dija cfar domethenie ka kjo dite ? Pse festohet ?
    Gjithsesi ,gezuar per ata qe e festojn.... kalofshin sa me bukur sot
    Nese do vertet info ..........>>> http://sq.wikipedia.org/wiki/Pashk%C3%ABt

    Gezuar Pashket besimtareve Katolik.

  11. #11
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,973
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    16
    Nuk e dija , faleminderit te dyve

  12. #12
    Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
    Anėtarėsimi
    Jan 2012
    Postime
    3,332
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    8
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    Nuk e dija , faleminderit te dyve
    Sa prapa paske qene

  13. #13
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,973
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    16
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
    Sa prapa paske qene
    te mos dish dicka per nje X fe , qenka te ngelesh pas.....ja ku e mesova dhe dicka tjeter nga ky i "perparuari"

  14. #14
    Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
    Anėtarėsimi
    Jan 2012
    Postime
    3,332
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    8
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    te mos dish dicka per nje X fe , qenka te ngelesh pas.....ja ku e mesova dhe dicka tjeter nga ky i "perparuari"
    Do mesosh edhe gjera te tjera, ke akoma per te mesuar

  15. #15
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,973
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    16
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
    Do mesosh edhe gjera te tjera, ke akoma per te mesuar
    natyrisht qe kam shum per te mesuar ,,te gjith kan nevoj te mesojn dicka te re.....PERVEC teje , qe je i kompletuar

  16. #16
    Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
    Anėtarėsimi
    Jan 2012
    Postime
    3,332
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    8
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    natyrisht qe kam shum per te mesuar ,,te gjith kan nevoj te mesojn dicka te re.....PERVEC teje , qe je i kompletuar
    Faleminderit. kur te kesh nevoje per ndime me thuaj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Gėzuar Pashket per gjithe besimtaret Ortodoksė
    Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
    Pėrgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 21-04-2012, 05:08 PM
  2. Gezuar pashket ortodokset anembane shqiperise po pse dhe ne bote
    Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
    Pėrgjigje: 14
    Postimi i Fundit: 12-04-2012, 09:27 AM
  3. Gezuar Pashket!
    Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 05-04-2010, 08:28 AM
  4. Gezuar Pashket
    Nga mekaniku nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
    Pėrgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 21-04-2009, 12:30 PM
  5. Gėzuar Pashket Ortodokse!
    Nga ReniX nė forum Komuniteti i krishterė
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 05-05-2008, 11:17 AM

Etiketat pėr kėtė Temė