Gezuar Pashket per gjithe besimtaret katolik


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Recete Gezuar Pashket per gjithe besimtaret katolik

  Receta Gatimi

  Urimet me te mira dhe mbaresi ne familjet tuaja!
  Gezuar nga Stafi i Lirenti.com

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Gezuar juve qe i festoni

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Gezuash pashket te gjithe ata qe e festojne!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Gezuar per ata qe e festojne

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Gezuar Pashket te gjithe besimtareve katolik,sa me shume mbarsi,lumturi dhe gezime ne familjet e tyre!

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Do doja te dija cfar domethenie ka kjo dite ? Pse festohet ?
  Gjithsesi ,gezuar per ata qe e festojn.... kalofshin sa me bukur sot

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Ju uroj gėzuar dhe pėrshumėvjet PASHKETtė gjithė besimtarėve katolik.Gjithashtu faleminderit pėr urimet!

 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Gezuar pashket te gjithe katolikeve.

 9. #9
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Do doja te dija cfar domethenie ka kjo dite ? Pse festohet ?
  Gjithsesi ,gezuar per ata qe e festojn.... kalofshin sa me bukur sot
  Kjo eshte dita e ringjalljes se Jezusit tre dite pase vdekjes se tij ne kryq, prandaj fillon qe tre dite para.

 10. #10
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Do doja te dija cfar domethenie ka kjo dite ? Pse festohet ?
  Gjithsesi ,gezuar per ata qe e festojn.... kalofshin sa me bukur sot
  Nese do vertet info ..........>>> http://sq.wikipedia.org/wiki/Pashk%C3%ABt

  Gezuar Pashket besimtareve Katolik.

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Nuk e dija , faleminderit te dyve

 12. #12
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Nuk e dija , faleminderit te dyve
  Sa prapa paske qene

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Sa prapa paske qene
  te mos dish dicka per nje X fe , qenka te ngelesh pas.....ja ku e mesova dhe dicka tjeter nga ky i "perparuari"

 14. #14
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  te mos dish dicka per nje X fe , qenka te ngelesh pas.....ja ku e mesova dhe dicka tjeter nga ky i "perparuari"
  Do mesosh edhe gjera te tjera, ke akoma per te mesuar

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Do mesosh edhe gjera te tjera, ke akoma per te mesuar
  natyrisht qe kam shum per te mesuar ,,te gjith kan nevoj te mesojn dicka te re.....PERVEC teje , qe je i kompletuar

 16. #16
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  natyrisht qe kam shum per te mesuar ,,te gjith kan nevoj te mesojn dicka te re.....PERVEC teje , qe je i kompletuar
  Faleminderit. kur te kesh nevoje per ndime me thuaj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gėzuar Pashket per gjithe besimtaret Ortodoksė
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 05:08 PM
 2. Gezuar pashket ortodokset anembane shqiperise po pse dhe ne bote
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 12-04-2012, 09:27 AM
 3. Gezuar Pashket!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-04-2010, 08:28 AM
 4. Gezuar Pashket
  Nga mekaniku nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 21-04-2009, 12:30 PM
 5. Gėzuar Pashket Ortodokse!
  Nga ReniX nė forum Komuniteti i krishterė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-05-2008, 11:17 AM

Etiketat pėr kėtė Temė