Gezuar pashket ortodokset anembane shqiperise po pse dhe ne bote


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Gezuar pashket ortodokset anembane shqiperise po pse dhe ne bote

  Receta Gatimi

  Gezuar pashket te gjitheve

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  O ali po sikur i kemi te djelen ne Ortodokset mo vlla ?

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Po qe sot fillojne pregatitjet.per mos te themi qe kemi 3 apo me shume muaj qe pregatitemi e kuptoj ku do te dalesh por kur je musliman e ke gruan ortodokse cfare duhet te bej une.

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Te Enjten i fillojme ne mo vlla

  pse ju andej i filloni qe te Henen?

 5. #5
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ka te drejte Aliu...........sot fillon java e madhe.

  Gezuar Pashket.

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Te Enjten i fillojme ne mo vlla

  pse ju andej i filloni qe te Henen?
  ne dhe dasmat i fillojme nji jave para ,flas per ahengun

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ajde gezuar per shum vjet, meqe paskan filluar qe sot, gezuar

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Aaaaaaaaaaaaaa se di si funksionon nga juve,por ne te Enjten i fillojme!

  gjithsesi nese fillojne sot atehere GEZUAR PASHKET dhe mbarsi dhe lumturi per familjet Ortodokse kudo qe jane,

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Aaaaaaaaaaaaaa se di si funksionon nga juve,por ne te Enjten i fillojme!

  gjithsesi nese fillojne sot atehere GEZUAR PASHKET dhe mbarsi dhe lumturi per familjet Ortodokse kudo qe jane,
  po pse nga ju si funksionon

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  une ja uroj pashket gezuar te gjitheve . gezuar qe sot e kam kenaqesi se dhe vete jam puro ortodoks panvaresisht emrit qe kam vete

 11. #11
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  O ali po sikur i kemi te djelen ne Ortodokset mo vlla ?
  Ortodokse?


  Edhe 1 here gezuar pashket!

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Ortodokse?


  Edhe 1 here gezuar pashket!
  po Ortodokse jam Arjol,

  Faleminderit shuuuuuume

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  po ku do i kaloni pashket ju mo

 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Shume plane kemi mo Ali,por te shohim deri ne fund te javes mbase e kemi vendosur

 15. #15
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  mos...

  pashket u anulluan se u gjend gufoma

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gėzuar Pashket per gjithe besimtaret Ortodoksė
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 05:08 PM
 2. Gezuar Pashket per gjithe besimtaret katolik
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 08-04-2012, 09:24 PM
 3. Gezuar Pashket!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-04-2010, 08:28 AM
 4. Gezuar Pashket
  Nga mekaniku nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 21-04-2009, 12:30 PM
 5. Gėzuar Pashket Ortodokse!
  Nga ReniX nė forum Komuniteti i krishterė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-05-2008, 11:17 AM