Gezuar Ditlindjen ICEMAN


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 28
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Talking Gezuar Ditlindjen ICEMAN

  Receta Gatimi

  Te uroj perzemersisht Gezuar Ditlindjen u befsh edhe 100 vjec

  Te uroj me te mirat e ksaj bote,dhe gjithcka qe ke enderr te te behet realitet

  urime ICEMAN

  imagesCAK0XDAS.jpg
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ooo erindckaaa...po un lash 1 or mesimi vetem per kte
  qnke treguar me e shpejt
  ;p;p

  Shum urime per tyyyyy
  Shum urime per tyyyyyyyyy
  Shum urime per VALDRININ
  SHUM URIMEE PER TYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!

  TE UROJ ME GJITH ZEMER GEZUAR DITELINDJEN , U BEFSH SA TE TE DOJ TY QEJFI .
  Mos harro te shprehesh 1 deshir kur te frysh qirinjt
  Tu realizoft ajo , dhe cdo tjeter qe ta ka zemra !
  Gezuar !


 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Urime urime Valdrin edhe shum tjera te gezuara

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Edhe 100! Ice......

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Gezuar ditlindjen ICEMANO, nj 100 vjec ose 200 zgjith e mer


 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ice the 100 te tjera,kalofsh bukur sot.


 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  urime ditlindjen ICEMAN,,,,
  uroje cdo te mire ne jete,,
  URIME

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Ohh... Faleminderit shum te gjitheve per urimet ! Sinqerisht ju falenderoj nga zemra te gjithve per urimet <3

  Shuuuuuum Dashni e Rrespekt per juve! Ya' da best guys  GEZUAR TE GJITH!

 9. #9
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  uuuaaaaauuuuuu kshu paska ditelindjen sot !!!!!!
  U BEFSHE 100 VJEC NJISHO

 10. #10
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  urimet me te mira per ty shoku ,,,,
  vite une nuk te percaktoj ,por uroj qe vitet e tua te mbushen me plot njerez te aferm qe te duan ,e me plot miq dhe shoke te mire .....

 11. #11
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Edhe sa te doje zemra, suksese ne jete!

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  uuuaaaaauuuuuu kshu paska ditelindjen sot !!!!!!
  U BEFSHE 100 VJEC NJISHO
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  urimet me te mira per ty shoku ,,,,
  vite une nuk te percaktoj ,por uroj qe vitet e tua te mbushen me plot njerez te aferm qe te duan ,e me plot miq dhe shoke te mire .....
  Shum Faleminderit bessy, landi i & Arjol <3

  Shum Dashni e Rrespekt edhe per juve!

  Gezuar!


 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar Ditelindjen Valdrin!  U befsh dhe 100 vjeē dhe suksese ne te gjithe fushat e jetes!

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Shum shum Faleminderit Chef-o ! <3 Shum shum Rrespekt per ty!

  Gezuar!


 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  obobob sa mire qe ta urojne keshtu eee
  sa me vjen keq per veten,,
  mua askush nuk ma uron gjithe harrojne kur e kam
  me e keqja harroje une per veten time ,,me kujtohet pas disa dite haha
  dhe nje her shume urime
  ehhh ke qen per ta festuar diku sote?

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe 100 Ice ....

 17. #17
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Shume urime per ty
  Happy birthday to you
  Joyeux Anniversaireeeeee Iceeeeeeeeeeeee
  Tanti auguri per teeeeee

  Gjithe te Mirat Valdrin

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  .....edhe 100 pranvera te tjera....urime !!!!!!!!!!!!

 19. #19
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  happy birthday to u !! te uroj shume fat suksese dhe tu realizofshin te gjitha deshirat!!

  tumblr_m1ra7x4BKH1qb75bdo1_500_large.jpg

 20. #20
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Shuuuuuuum Faleminderit MAJDI, Mima, STJUART dhe ulkina <3 <3 <3

  Shum dashni e Rrespekt edhe per juve njerz <3 Shum Faleminderit!  @Mima ke harruar ta shkruash Gjermanisht (hahaha, bej shaka) Faleminderit shum njerz

  Rrespektin me t`madh per juve !!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Ditlindjen Shqiperi!
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-12-2012, 11:11 PM
 2. Gezuar Ditlindjen Presore !!
  Nga labja nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 13-03-2012, 11:25 AM
 3. Gezuar Ditelindjen!
  Nga smocking2 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-08-2011, 09:15 AM
 4. Kush do tma uroj ditlindjen mua sot
  Nga Donnaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 11:14 PM
 5. GEZUAR DITELINDJEN!!!!
  Nga carolina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:00 AM