Revista Globe: Michele Obama tradhėton presidentin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Revista Globe: Michele Obama tradhėton presidentin

  Receta Gatimi

  NJU JORK-Sipas revistės amerikane ‘Globe Magazine’, Zonja e Parė e SHBA-ve, Michelle Obama ka njė lidhje jashtėmartesore sekrete! “A po e tradhėton ajo Presidentin Barack Obama?!? Ne ndjejmė se po afrohet njė skandal”, shkruan revista ‘Globe Magazine’.

  Kjo revistė shkruan se kanė skupin mė tė madh pėr momentin pasi kanė zbuluar se Zonja e Parė e SHBA ka lidhje me njė agjent special.
  “Zonja e parė po pėrjeton njė romancė dashurie sekrete ndėrsa Obama po lufton tė ruajė Presidencėn. Marrėdhėnia e tyre e brishtė u trondit mė tej nga njė telefonatė tronditėse nė mesnatė gjatė udhėtimit tė Michelle-s nė Las Vegas. Pati njė debat mes Zonjės sė Parė dhe Presidentit” citon Globe duke theksuar se e mbron fort lajmin sepse ka investiguar dhe ka fakte.

  Ndėrkohė mediat e tjera referuar kėsaj reviste deklarojnė se mund tė ketė stuhi nė martesėn e ciftit Obama, dhe ndonjė divorc tė mundshėm.


  Te tralltoji edhe kjo, po lere femrat tjera cfar bejn

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mbase do te shesi ndonje kopje! Disa gjera dhe te jene te verteta ndalohen te publikohen!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ja fusin kot kta

 4. #4
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Une mendoj se ka dicke te vertet, kujt do ja mbante te publikonte nje lajm te tille per Michelle Obaman ne qofte se do ishte genjeshter.

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Mbase do te shesi ndonje kopje! Disa gjera dhe te jene te verteta ndalohen te publikohen!
  pajtohem plotesisht me ty

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Revista Kėshilla Mjekėsore
  Nga Direktori nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-07-2014, 06:36 AM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-12-2010, 07:12 PM
 3. Revista pėr femra heq dorė nga fotomodelet e dobėta
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-10-2009, 11:42 AM
 4. Pershendetje nga michele
  Nga michele nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 09:12 PM