Po ty..........


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 7 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 140
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Zemer Po ty..........

  Receta Gatimi

  Po ty...???
  Te ka ndodhur ndonjehere qe te te mungoje nje njeri i panjohur?
  Qe vetem ne pak dite njohjeje te te behet njeriu qe i kushton cdo veprim tendin?
  Te ka ndodhur ndonjehere qe vetem ne pak dite njohjeje te te mungoje gjithcka qe nuk e ke patur kurre nga ai njeri?
  Te ka ndodhur ndonjehere qe cdo fjale qe ai njeri thote te te godasi thelle ne zemer?
  Te ka ndodhur ndonjehere qe ai njeri i panjohur te te kthehet ne gjithcka?
  Ajri qe thith te mbaje emrin e tij/saj.
  Te jete protagonisti/tja kryesore ne endrrat e tua.
  Te te marr malli per ate qe nuk e ke patur kurre.
  Te jesh vetem, dhe te mos ndihesh ashtu.
  Vetem e vetem se je duke menduar per ate.
  Te ka ndodhur ndonjehere qe te mendosh cdo detaj per takimin e pare?
  Te te marre malli per embelsine e atyre buzeve qe nuk ke puthur asnjehere?
  Te ndjesh nevojen e atij perqafimi qe nuk e ke patur asnjehere?
  Te qeshesh me veten kur mendon per shtrengimin e duarve te tua me te tijat?
  Te friksohesh, kur mendon se nuk do takoheni kurre?
  Te merzitesh kur mendon se mund te jete dikush tjeter ne vendin tend?
  Me thuaj
  Te ka ndodhur ndonjehere, qe dikush i panjohur te te kthehet ne njeriun me te shtrenjte, portretin e tij/saj ta gjesh tek te gjithe kalimtaret por prap ta kerkosh si e cmendur ne cdo sekonde.
  Ta kesh te nevojshme nje 'ckemi?' nga ajo/ai.
  Te besh gjithcka vetem e vetem qe ajo/ai te kuptoje sadopak qe eshte shume e rendesishme per ty?Me thuaj, ty te ka ndodhur ndonjehere??? SE UNE JETOJ ME KETO KUJTIME DHE DO JET GJITHMON NE ZEMER!!!

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum e bukur, dhe me preku shum ... erinda i ke ti ca shkrime qe... ti mbush synat pa as1 borxh (haha, them "disa" per shaka, se ti te gjitha i ke ashtu )

  Komplimente, ver8 shum shkrim i bukur

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  shum e bukur, dhe me preku shum ... erinda i ke ti ca shkrime qe... ti mbush synat pa as1 borxh (haha, them "disa" per shaka, se ti te gjitha i ke ashtu )

  Komplimente, ver8 shum shkrim i bukur
  Faleminderit

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ....e bukur tema....urime erinda.....por mendoj si hapse e temes te thuash dicka si erinda...po ty?

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....e bukur tema....urime erinda.....por mendoj si hapse e temes te thuash dicka si erinda...po ty?
  Faleminderit

  hahahahhahaha

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Edhe pse thone se koha hakmerret me harrese ndaj kujtimeve, dashuria ime per ty kurr nuk do te zbehet. Dhimbje e madhe per mua do te ishte t’i harroj ditet me te lumtura te jetes sime.

  Nuk mund te mblidhen gjethet e vjeshtes, e nganjehere as shpirterat nuk e gjejne udhen e kthimit.
  Une nuk e kam gjetur akoma, ndaj endem ngadale ne vende qe kam pare, e atje, atje me veshtrojne.
  Ajo cka shohin syte eshte forme, jashte e brenda saj une endem, shpirt!!
  Nuk po te shkruaj per te t’thene se te dua shume, jo as per te t’thene se per ty po derdh lot ne keto momente.
  Ajo qe sot me shtyn te shkruaj eshte malli qe kam per ty. Vertet ne keto momente po ndjej mall.

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Lumturi..sa kohe kaloi per te te njohur ty
  Dashuri..sa her u rrezova deri sa te gjeta ty..
  Sa do qe te shkruaj kto qe i ndjej smundem ti pershkruaj..
  Sa do qe te mundohem te behem kurse ska ndodhur..ja esht duke u realizuar..
  Sa here qe mundohem ato sy mos i shikoj te pretendoj se je humbur..nuk mundem me magjepsojne..Erdhe si nje ere e leht me more shpirtin..Si lindja e diellit me more shqisat..sa her qe ti mbyll syt te me dalesh perpara..me nje prekje me bere te fluturoj..me nje puthje me bere te helmohem..Helmi Im I Dashur..me mungon afersia jote qe me genjen sa her qe te shoh....Helmi im i Embel….

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mė thanė qė pėr ta bėrė tė dashurohej duhej ta bėja tė qeshte, por sa herė ai qeshte dashurohesha unė me tė...”

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Mė thanė qė pėr ta bėrė tė dashurohej duhej ta bėja tė qeshte, por sa herė ai qeshte dashurohesha unė me tė...”
  ...thua eshte e vertet kjo ......?????

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  100% Stuajrt

  lol, shaka

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Cfare doni ne spazion time eeeeeeeeee?.........

  e mbeshtes mendimin e Iceman,eshte 100% e vertet!....

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Dhimbjen shtrydh te lotet,
  me lotet shuaj mallin,
  jetoj pa jete sekonden
  dhe oret zvarre me marrin.
  Buzeqesh si kuturu
  dhe vete s’di perse,
  ndoshta te ngrohe zemren,
  te rrah se po me le.
  Mos me pyesni se si jam,
  fjala forcen nuk e ka e tregoi
  vec si ne perralle brenda meje shpirti c’mban.
  Jam larg ne dhe te huaj
  e c’veshur nga c’do gezim,
  ditet shtyne njera tjetren
  thelle me zhysin ne trishtim.

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Ahh kta romantiket

 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  Ahh kta romantiket
  pse cfare ke me romentiket zotrote, ke ndonje gje kunder,hahahhaha

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahahahaha po ja nuk jeni dhe romantika sa shiheni kot te te pyes ty moj vajze e dashur mos te gėnjen gje syri ė? xD

 16. #16
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  hahahahaha po ja nuk jeni dhe romantika sa shiheni kot te te pyes ty moj vajze e dashur mos te gėnjen gje syri ė? xD
  ouuuuuuuuuuu pse nuk te dukem romantike ............jam me shume nga c'duhet ne fakt,pse cfare mendove ti?.....behem romantike me raste festash
  per 14 shkurtin psh.........per vitin e ri,per.............se di kur ka qene hera e fundit,hahahahhahahaha

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ouuuuuuuuuuu pse nuk te dukem romantike ............jam me shume nga c'duhet ne fakt,pse cfare mendove ti?.....behem romantike me raste festash
  per 14 shkurtin psh.........per vitin e ri,per.............se di kur ka qene hera e fundit,hahahahhahahaha
  ee ashtu hahahahahahaha

 18. #18
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  ee ashtu hahahahahahaha
  Ore me qe ra fjala mos rastesisht bere nje kontroll andej nga profili im ti? ........................

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Ore me qe ra fjala mos rastesisht bere nje kontroll andej nga profili im ti? ........................
  jo me... s'me beson?

 20. #20
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  jo me... s'me beson?
  joooooooooo nuk te besoj,fare madje,pranoje vete,qe ishe duke vizituar profilin tim?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 7 123456 ... I funditI fundit