Mima


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 101
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Talking Mima

  Receta Gatimi

  E hapa kete teme per ballokumen e Forumit,gjithcka qe keni ja thoni ketu tek sheshi mejdanit.........hahahahhahahha

  Ballokuma jone Mima

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Po e filloj une e para

  Eshte goje embla e forumit edhe e kam shume xhan,

  ankesat po i le pak me vone,(ka kohe)

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  hahahahaha sa qesha, eh ē'me hape telashe ti mua moj goc lool
  isha mire pa ankesa hahaha

  Flm Eri

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahahahhahahhaa te guxoj njeri te ankohet ja cukita koken,hahahhahaha

  tani Mima une prandaj e hapa,qe te ti themi ankesat ne sy jo mbrapa kraheve,hahahahahhahaha


  lool

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  LOL eshte emri im i dyte , me dashje pa dashje me ka pagezuar Olsi , loooooool


  po normale dhe une preferoj te mi thone ne sy jo kshu kraheve

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  LOL eshte emri im i dyte , me dashje pa dashje me ka pagezuar Olsi , loooooool
  hahahahahahhahhahahha e kam vene re,nje me dy dhe looooool bene ai,hahahahhahhaha

  loool fillova dhe une tani

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Epo e shef ti , qe kur shoqerohesh me dike merr dhe huqet e tij/saj ...une e mora nga shoku im i ngushte, me pare nuk e perdorja

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahhahahahahhahaha ke te drejte une kam marre nje shprehje tjeter ne fakt ncncncncncn

  nuk di nga mu fiksua,ahahhahahahhaha dhe e perdor vend e pa vend looooooooool hahahhahaha

 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  hahahahahaaha e vura re ,

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  hahahahahaaha e vura re ,
  hahahahhahahaha ncncncncnnc

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  hahaha, jam duke qesh me veten duke menduar fjalet e ēunit ( Para se te dilja sot lyva buzet me buzkuq Roze dhe ēuni madh me tha ...mami pse pse lyve buzet
  me buzRoze ???? ) looooooool sa kam qesh hahahaahhaha

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  hahaha, jam duke qesh me veten duke menduar fjalet e ēunit ( Para se te dilja sot lyva buzet me buzkuq Roze dhe ēuni madh me tha ...mami pse pse lyve buzet
  me buzRoze ???? ) looooooool sa kam qesh hahahaahhaha
  hahahahahahhahahahahahhahhahahaha lum si ti qe rrethohesh nga ata engjej,sa te mire jane

  sa vjec i ke femijet ti Mima?

 13. #13
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Jeta jane Eri , por dhe ndonjeher ti bejne nervat me keq se "kaēurrel" lol

  I madhi ne qershor ben 7 i vogli 3 e gjys

 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Jeta jane Eri , por dhe ndonjeher ti bejne nervat me keq se "kaēurrel" lol

  I madhi ne qershor ben 7 i vogli 3 e gjys
  Ti kesh me jete Mima,

  Tani dihet qe nervat kacurrel ti bejne por duhen shume moj aman,une dihet nuk kam femije por kam vellain e vogel 13 vjec,aman sa e dua,e kam rritur vete dhe i mbys te tere per ate

 15. #15
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Flm Eri , me jete te jeni dhe ju

  Si luaneshe behem per birat e mi lool

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Shum Rrespekt per ty Mima !

 17. #17
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Hahaha respekte LOL te kam xhanLOL

  Kam dhe nje ankes je shum e mir LOL

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  pershendetje mima

 19. #19
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  11
  Pershendetje Patriote 20. #20
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Olsi , Urtesia pershendetje dhe per ju , respekt gjithashtu

  Patriot na kishe hum ti mer, kisha kohe pa te pare verdalle ???

  Salut ne ty  loooooooooool

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Ditelindjen Mima
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 16-07-2012, 10:40 PM
 2. Pergjigju Siqerisht * MiMa*
  Nga Mima nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 03:15 PM
 3. Gezuar ditėlindjen Mima!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 18-07-2011, 06:00 PM
 4. 100 vjet mima
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 15-07-2009, 09:49 PM
 5. mima edhe 100 vjec
  Nga Erlindi nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 14-07-2008, 07:46 PM