Erinda


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 24 12345611 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 475
 1. #1
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Erinda

  Receta Gatimi

  Duke pare qe shume nga anttaret kane tema personale pse mos ta ket dhe 1 Erinda

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Moooooooooossssss, cfare ne bere

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Epo mos u lodhsh kurre ne forum, dhe mos harro te na shkruash nga ato shkrimet alla erinda

  Ps; dhe me pake urrejtje per meshkujt

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Moooooooooossssss, cfare ne bere
  Eshte tema tek pershendetjet dhe jo per sherr

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Eshte tema tek pershendetjet dhe jo per sherr
  Hajd se po e pershendes un i pari me nje

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Epo mos u lodhsh kurre ne forum, dhe mos harro te na shkruash nga ato shkrimet alla erinda

  Ps; dhe me pake urrejtje per meshkujt
  hahahahahahhahahahha pike se pari te falenderoj qe hape nje teme per mua

  pike se dyti,cfare me bere more aman,me bere gropen me kete,hahahahahahahhaha

  mbahet OLSENI me shok,e shkreta une pa,ncncncncncnc

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Hajd se po e pershendes un i pari me nje
  ncncncncncncncncnncnc ashtu eeeeeeeeeeeeeee?


 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Eshte tema tek pershendetjet dhe jo per sherr
  nuk e kupton mo Arjol,keta vetem sherr me hapin mua, dhe kujt mua qe jam e urte si bomba

  hahahahahhahahaha,ketu me kane,ti shohim po i'ua mbajti,

 9. #9
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ncncncncncncncncnncnc ashtu eeeeeeeeeeeeeee?

  Ja prit se po vjene Labja te ndimoj, po cti beje e shkreta se eshte ne gjum, sa te zgjohet dhe erdhi

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ja prit se po vjene Labja te ndimoj, po cti beje e shkreta se eshte ne gjum, sa te zgjohet dhe erdhi
  hahahahahhahaha ncncncncnc e shkreta une pa,

  do lufte ti? ...............e deklaroj luften te hapur

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mire se u bashkangjite

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Erinda mir se te gjejm ne shpin tende, hajt tani na sherbe me kafe se ashtu e do rendi jemi ne shpin tende o xhan

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Mire se u bashkangjite
  hahahahahahaha me bashkangjiten keshtu pa pritur

  me vjen mire ne fakt qe me ne fund u bashkangjita dhe une me ju

 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Erinda mir se te gjejm ne shpin tende, hajt tani na sherbe me kafe se ashtu e do rendi jemi ne shpin tende o xhan
  Cuk ti do me vdesesh mua,ncncncnc hahahahahaha

  vetem kafe kerkon,te kam thene mos pi shume se bene dem per tensionin hahahahahha

  do kafe ti,epo me prit se do te ta jap tek shtepia jote,

  po nuk te erdhi zor xhanem,erdhe tek une me duar bosh,pa nje kokerr karramele,ncncncncncnc

  hahahahhahahahahha

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  iiii sa koprrace me karramele i pret miqet ti moj! po mir moj na bje drek pra qe po largojm kafen nga rendi i dites hahhahah mos tet ndegjoj labja se ajo me kumbulla me krip do na pres pastaj

 16. #16
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  iiii sa koprrace me karramele i pret miqet ti moj! po mir moj na bje drek pra qe po largojm kafen nga rendi i dites hahhahah mos tet ndegjoj labja se ajo me kumbulla me krip do na pres pastaj
  jo une mi goc e keqe,ti duhet te vije me karramele (fjala bie) tek une,a me kuptove?

  erdhe duar bosh erdhe,hahahahahhaha

  vihet keshtu sot tek miku,me duar bosh?...ncncncnc e pakta me 100 Euro,

 17. #17
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e moj edhe tet vi tet vizitoj edhe tet sjell karramele pse jam tereza un moj

 18. #18
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  e moj edhe tet vi tet vizitoj edhe tet sjell karramele pse jam tereza un moj
  ncncncncnc po pse moj per vizit duar bosh shkon ti aaaa?

  ncncncncnc se ne ketej moj xhan kemi 100 adete,hahahahahha

 19. #19
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po pse akoma ke deshira tjera ti! mos me thuj tet sjell edhe ni djal nga kendej hahahhahahha

 20. #20
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  po pse akoma ke deshira tjera ti! mos me thuj tet sjell edhe ni djal nga kendej hahahhahahha
  djale???????????

  pse mbaruan ketej derman te mi sjellesh qe andej,hahahahhahhahhaa

  rrofsh ti po e refuzoj dhuraten ncncncncnc

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 24 12345611 ... I funditI fundit