Gjermani. Vėllai lind 4 fėmijė me motrėn e tij


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,876
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Gjermani. Vėllai lind 4 fėmijė me motrėn e tij  Njė burrė gjerman qė lindi katėr fėmijė me motrėn e tij -ka shkelur tė drejtat e tij njerėzore dhe e ka humbur rastin e tij gjyqėsor.
  Patrick Stuebing dhe Susan Karolewski argumentuan se kishin tė drejta pėr jetė private dhe jetė familjare, tė cilat ata thonė se janė shkelur kur gjykatat gjermane burgosen Steubing pėr 14 muaj nė vitin 2005.
  Gjykata Evropiane e tė Drejtave tė Njeriut, nė Strasburg, Francė, vendosi se Gjermania kishte tė drejtė pėr tė ndaluar incestin.

  Rasti ēoi nė thirrjet se Gjermania duhet te bashkohet me vende tė tilla si Franca, Turqia, Japonia dhe Brazili nė per legalizimin e seksıt mes tė afėrmve.
  Gjermania,ka shumicėn ne Kėshillin e Europės, ndalon aktet konsensuale seksuale midis vėllezėrve dhe motrave tė rriturve.

  ECHR tha se gjykatat gjermane nuk ka dėnuar Karolewski, e cila ėshtė shtatė vjet mė e re se Stuebing, sepse ajo ka njė ērregullim personaliteti dhe ishte "vetėm pjesėrisht pėrgjegjėse pėr veprimet e saj.

  Stuebing, nga Leipzig, ishte adaptuar qe kur ai ishte 3 vjec dhe nuk kishte kontakt me familjen biologjıke te tij derisa kur aı e zbuloi kete ne moshen 20 vjec.
  I lindur nė vitin 1976, ai u vendos nė shtėpinė e fėmijės dhe shkoi pėr tė jetuar me njė familje kujdestare nė Potsdam, pranė Berlinit, katėr vjet mė vonė.
  Nėna e tij biologjike vdiq nė vitin 2000 dhe aı derı atehere nuk kishte asnje kontakt. Me pas ai bėri kontakt me tė afėrmit e tij tė gjakut dhe tė zhvilloi marrėdhėnie me motrėn e tij nė dhjetor tė atij viti.

  Stuebing dhe Karolewski, tė cilėt pretendojnė se dashuria e tyre nuk ėshtė e parregullt,ata filluan te kene seks nje muaj pasi u njohen dhe kane jetuar sė bashku pėr disa vjet.
  Ēifti vazhdoi tė ketė katėr fėmijė nė mes 2001 dhe 2005 - dhe dy janė me aftėsi tė kufizuara.

  European Court of Human Rights(ECHR ose Gjykata Evropiane pėr tė Drejtat e Njeriut),gjithashtu vuri nė dukje "rrezikun e fėmijėve tė lindur nga incesti, e cila ėshtė ndaluar pjesėrisht pėr shkak tė mundėsisė tė lartė tė aftėsisė sė kufizuar.

  Font:http://www.lajme.gen.al
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Arjol; 13-04-2012 mė 10:38 PM. Arsyeja: burim

 2. #2
  Ēa kom pas... VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  10,735
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  21
  Reputacioni
  16
  po de po... ai tjetri ne Austri e mbajti vajzen e vet per 26 vite me duket mbyllur dhe kishte bere femije me te...

  kto nuk jane normal jo!

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,876
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Cohu hitler

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  gjith fai esht i prinderve se nuk i kan tregu me koh se ke dikun nje moter ose nje vella , ja tani pasojat te shpifin keto se lexon

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,566
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11


  o zot cfare behet more aman,

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,201
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  27
  Dhe nga mos te dalin femijet budall! :S shif ca behet!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-05-2012, 07:51 PM
 2. Mashkulli lind fėmijė.
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 11:13 PM
 3. Brazil, gruaja 79 cm lind femije
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-01-2010, 10:18 AM
 4. Tuniziania do tė lind 12 fėmijė
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-08-2009, 12:00 PM