Gėzuar Pashket per gjithe besimtaret Ortodoksė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Smile Gėzuar Pashket per gjithe besimtaret Ortodoksė

  Receta Gatimi

  Urimet me te mira dhe mbaresi ne familjet tuaja!  Gezuar nga Stafi i Lirenti.com

 2. #2
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  GEZUAR..... Kristos Anesti !

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15


  Gezuar te gjithe ortodokseve

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Gezuar Pashket gjithe Ortodokseve kudo qe jane,mbarsi dhe lumturi ne familjet e tyre.......

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar Pashken!

 6. #6
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Gezuar pashket te gjitheve

 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Gezuar pashket!

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Gezuar juve!

 9. #9
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  pashken apo pashket ??

  si eshte e sakte?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar pashket ortodokset anembane shqiperise po pse dhe ne bote
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 12-04-2012, 09:27 AM
 2. Gezuar Pashket per gjithe besimtaret katolik
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 08-04-2012, 09:24 PM
 3. Gezuar Pashket!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-04-2010, 08:28 AM
 4. Gezuar Pashket
  Nga mekaniku nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 21-04-2009, 12:30 PM
 5. Gėzuar Pashket Ortodokse!
  Nga ReniX nė forum Komuniteti i krishterė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-05-2008, 11:17 AM

Etiketat pėr kėtė Temė