Po ICEMANI ???


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 67
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Po ICEMANI ???

  Receta Gatimi

  Ja sheshi ja mejdani
  ja dhe ice kapedani
  djal i mir esht shejtani
  asgje te lig si mban xhani
  Un e kam si vella
  qeshim bashk e bejm shaka
  tralali e tralala ( me iku krijimtaria ).......


  Kerkova e kerkova e kerkova pa fund neper forum , per nje tem X icen , po nuk gjeta
  epo ky esht kulmi thash
  i meritoje ca "vargje" , me qe ste paskemi hap tem ...;p

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  lool sa kam qesh me ket' labe hahaha njeshe je

  faleminderit per temen , lol, shaka se shkuam posht

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Wee pse nuk kishte Tem Icemani , te na falesh ice

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  turp te na vi majdi


  ice te pershendes shum shum  je djal i papar
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 27-04-2012 mė 08:50 AM. Arsyeja: Linku Ne Code [video] xxx [/video] :)

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ice eshte hile kjo , si ishe pa teme dhe nuk na the gje?

  Respekte

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  lool Majdi gje qe behet

  Faleminderit njerz Rrespekt edhe per ty Arjol edhe kur do te prej thik ne cs 1 nate un ty ? (LOL )

  Labe shum Faleminderit edhe une ju pershendes juve, se mu ma thej lol

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 27-04-2012 mė 08:51 AM. Arsyeja: Linku Ne Code [video] xxx [/video] :)

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Tem gjithsesi e qelluar

  @labe pse ske treguar se je duke shkruar vargje ber icen ndoshta te kisha ndihmuar..... (ne shenjat e piksimit )
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 27-04-2012 mė 08:52 AM. Arsyeja: Linku Ne Code [video] xxx [/video] :)

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Bro, ate knife e diskutojm ne beteje , ne fakt ne steam server ta tregoj me te vertet sa di, po ato nuk jam mesu hic , e kam mesu doren me keyboard qe perdor ne steam


  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 27-04-2012 mė 08:53 AM. Arsyeja: Linku Ne Code [video] xxx [/video] :)

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Se pari urime per temen Iceman,

  se dyti te pershendes,dhe lexofshim gjithmone informacione me vlere,qe ti di ti servirsh me se miri

  Se treti kur te kesh kohe,hidhi edhe ndonje sy temes sime,se te ka kaluar kaq here para syve dhe ti serisht nuk ke patur kohe te thuash gjysem fjale,kur te kesh kohe gjithmone (shaka) hahahahhaa

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  @bal flm per kongen <3 t`pershendes edhe une;  @Arjol hahaha edhe dhelpra kur nuk mundi ta merr rrushin tha nuk e dua lol shaka hajt se 1hem 1 nate ne cs edhe flm shum per kengen <3 <3 Edhe une t`pershendes;  @erinda flm flm edhe une ty t`pershendes e rrespekte

  lol, ne fakt harresa me shum

  thank ya' guys <3

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Tem gjithsesi e qelluar http://www.youtube.com/watch?v=svPhW9Gwnjs

  @labe pse ske treguar se je duke shkruar vargje ber icen ndoshta te kisha ndihmuar..... (ne shenjat e piksimit )
  hahahaha ...... ne fakttt kisha ndermend te shtoja dhe kte , qe si denim ti benim nga 2-3 vargje ices....po thash lere se do i ve ne pozit .

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  sa her e kam degj kte kengen kto koh...me esht fiksuar
  te pershendes

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  shum e bukur kjo kenge labe edhe un po e degjoj tani (jam duke e degjuar)

  flm

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ice, nga behesh! Je sonte per ndonje got?

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ice, nga behesh! Je sonte per ndonje got?
  right here

  Po sigurisht!


 16. #16
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Ja sheshi ja mejdani
  ja dhe ice kapedani
  djal i mir esht shejtani
  asgje te lig si mban xhani
  Un e kam si vella
  qeshim bashk e bejm shaka
  tralali e tralala ( me iku krijimtaria ).......


  Kerkova e kerkova e kerkova pa fund neper forum , per nje tem X icen , po nuk gjeta
  epo ky esht kulmi thash
  i meritoje ca "vargje" , me qe ste paskemi hap tem ...;p
  shume e bukur
  kurse un te pershendes me kete

 17. #17
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  11
  Pershendetje Ice Ta Gezosh temen


 18. #18
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Pershendetje Icemano ty dhe gjith Kosoves

  te pershendes


 19. #19
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Me gezime tema Ice

 20. #20
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Pershendetje dhe per ty Ice, kjo kenga e fundit nga Sexion D'Assaut sh e bukur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit