Video Receta nga Arti Gatimit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30

  Recete Video Receta nga Arti Gatimit

  Keto jane nje seri videosh te pergatitura nga www.ArtiGatimit.com, per me shume receta mund te vizitoni faqen ne adresen ne vijim.  Video Receta nga ArtiGatimit.com

  Kofshe Gjel Deti me Kerpudha


  Kunguj te mbushur me oriz


  Peshk ne tave me patate


  burimi: artigatimit.com

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Nje tjeter Video Recet nga ArtiGatimit, ku shpjegohet nje menyre e veēant si te pregatisni Tiramisu me Luleshtrydhe.


 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Emmmmmm,ai peshku.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fruta & Embėlsira: Trilece - Receta e Gatimit ne Shqip
  Nga erinda nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 11-10-2012, 09:53 PM
 2. Nje faqe re me Receta Gatimit - ArtiGatimit.com
  Nga Nerti nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 09:34 AM
 3. Arti i puthjes sė policeve – VIDEO
  Nga lovee nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-03-2011, 11:22 AM
 4. Video receta si te bejme nje Focaccie Italiane (Genova)
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 03:16 PM
 5. Receta e Tiramisu Video
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-10-2010, 08:10 PM

Etiketat pėr kėtė Temė