Konferenca e Apple WWDC 2012 do te mbahet me 11 Qershor ne San Francisco


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Konferenca e Apple WWDC 2012 do te mbahet me 11 Qershor ne San Francisco

  Receta Gatimi

  Megjith cmimit te kripur, 1600 euro nje bilete, per Konferencen e Apple WWDC 2012 qe do te mbahet me 11 Qershor ne San Francisco, te gjitha biletat u shiten brenda vetem dy oresh. Pritet qe aty te prezantohet edhe iPhone 5.


  Konferenca e Apple World Wide Developer Conference (WWDC) eshte popullarizuar nxehte. Brenda vetem dy oresh jane shitur te gjitha 5000 biletat per evenimentin qe do te mbahet me 11 Qershor ne San Francisco. Kjo ka shkuar me shpejt sesa vitin e kaluar, ku brenda 12 oresh u shiten te gjitha biletat. Shum zhvillues jane zemeruar raporton Wired, sepse nje pjese e konsiderueshme e Bregdetit-Amerikanoperendimor ishte akoma ne gjum ne oren e Kalifornise 7.45 kur filloi shitja e biletave me nga 1600$ per nje bilet. Zhvilluesit te cilet munden te rrembejne bileten e tyre, do te takohen me 11 deri 15 Qershor ne San Francisco per ta vizituar evenimentin e Apple.

  Disa u ndane te deshperuar!

  Disa nga zhvilluesit e njohur, si psh te Instagram, nuk munden te marrin nje bilete per shkak qe shitja filloi shum heret! Per zhvilluesit e aplikacioneve te iOS WWDC eshte nje mundesi unike per te folur me direkt me zhvilluesit e aferm te Apple. Ne deshperim e siper, disa prej tyre edhe u munduan qe te nderrojne emrin qe te mund ta blejne nje bilet nga dikush tjeter, raporton Wired. Por kto te fundit jane te lidhur me emrat e bleresve!

  A do te vije iPhone 5 ?

  Vezhguesit po presin qe Apple te prezantoje iPhone-n e ri ne WWDC 2012. Vitin e kaluar u shty leshimi i iPhone 4S per shkak te motit te keq, dhe Tsunamit ne Japoni. Ket' vitet pritet qe Apple ta mbaje premtimin, dhe ne nje fare menyre te na shperbleje per pritjet e mehershme, dhe ta prezantoje iPhone 5 ne WWDC.

 2. #2
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Apple Apple........ leje se edhe une kam per te ber SWOT ne a comapny's vision 'n' mission
  kam gjith mbasdites duke lexuar per firmen Apple

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lol, thash mos ke blere iPhone

  haha, shaka

  me cudit shum fakti me ata ne Kosove, ne 1 ane thone "ketu ska asgje, skemi asgje..." nga ana tjeter te gjith i ke me iPhone

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Nuk na dhan ndonje bilet falas ne

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Organizohet konferenca Software Freedom Kosova 2012
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 11:20 PM
 2. Ngjarja e Apple do te mbahet me 12 shtator
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-09-2012, 08:20 PM
 3. Shiko WWDC LIVE nga San Francisco
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-06-2012, 11:17 PM
 4. Nisin rregjistrimet per Eventin Apple WWDC 2012
  Nga ReniX nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-05-2012, 10:09 PM
 5. Mbahet konferenca pėr superkompjuterė, SC10
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-11-2010, 11:35 PM

Etiketat pėr kėtė Temė