Prostituta ruse nė Greqi infekton shume persona me virusin AIDS


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Prostituta ruse nė Greqi infekton shume persona me virusin AIDS

  Receta Gatimi

  Nė Greqi ėshtė arrestuar prostituta ruse qė ėshtė quajtur vajza qė mbillte vdekjen me buzėqeshjen e saj.
  Prostituta ruse ėshtė arrestuar pasi ishte e infektuar me AIDS dhe ajo kryente mardhėnie seksuale pa masa mbrojtėse.
  Nė kėtė mėnyrė shumė persona kanė telefonuar nė qendrėn e kontrollit tė shėndetit kur kanė parė fotografinė e prostitutės ruse pasi kishin qėnė klientė tė saj.
  Madje 3 klientėt e saj kishir rezultuar pozitiv ndaj virusit.
  Ndėrkohė dhe dy prostituta tė tjera greke janė arrestuar pasi dhe ato rezultonin pozitive.
  Ndiqni videon pėr mė shumė informacion.

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  uaa zot i madh
  e di sa me acarojn ata qe thon " prostitucioni esht profesion "
  ca dreq profesioni esht .... burim degjenerimesh e semundjesh !!!!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lol, ksaj i thone "gjella e lire ti djeg buzet"

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  lol, ksaj i thone "gjella e lire ti djeg buzet"
  sa me pelqeu kjo shprehje !!!

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  E pra e kan meritu ata se shkojn me prosti..

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  mir ata , po grat e tyre cfaj kan ?....

  mendoj se prostitucioni duhej te perndiqej nga ligji per shum arsye !!

 7. #7
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Kjo prostituta ruse kishte reth 700 kliente ........... nga ata qe jane paraqitur per te bere analizat pas publikimit te lajmit deri tani kane rezultuar 2 pozitiv me AIDS.
  Por me keqja nuk mbaron ketu pas disa kontrolleve te policise ne shtepite publike jane arestuar edhe 11 te tjera me AIDS
  Policia greke ka bere publike emrat dhe fotografite e 11 te arestuarave,10 me kombesi greke dhe 1 bullgare.

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Vdiqa tu qesh kur than ne tv pas publikimit te lajmit ne medja pati nje bum telefonatash ne spitalet e athines nga klientet per te bere kontrollin , nder klientet ishin edhe shqiptar

 9. #9
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Cfar ka per te qeshur Arjol.....
  Ky fenomen ka mare permasat e nje epidemie tashme.....gjendja kish dal jasht kontrollit ketu e disa vjet.
  Pervec shtepive publike kishte edhe nje nr. te konsiderueshem prostitutash qe dilnin ne rruge apo punonin ne hotele pa asnje lloj kontrolli mjeksor dhe akoma nuk dihet se sa mund te jete nr. i te infektuareve.
  Prostituta ruse qe u kap e para ishte nga ato prostituta qe lejonin berjen e sexit pa masa mbrojtese dhe kur shkoj ekipi i mjekeve per kontroll ngelen te habitur kur pane adoleshente qe prisnin ne radhe..............

  nder klientet ishin edhe shqiptar
  Natyrisht qe ka edhe shqiptare ..........ajo zone ku ndodhen shtepite publike banohet nga nje nr. te konsiderueshem shqiptaresh.
  Uroj qe mos te kete shqiptare qe kane shkuar me keto prostituta por kam frike se eshte nje nr. i konsiderueshem qe e kane bere kete.

 10. #10
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Kishte te bente me personat e martuar qe ēfare falje do gjenin pr tu treguar grave per nje kontroll te tille aq me teper po te ishin te infektuar ata dhe grate e tyre.

  Per sa i perket smundjes normal qe ka pasoja te pa sherushme nese nuk kapet ne kohe, mirepo faji gjithmone shkon tek klientet dhe nga injorancia e tyre, qendron qe shumica e klientve "injoranca" parapelqen te bej sex pa persevativ ("e duan dhe te rruajtur") duke u genjyre nga fakti qe mund te shijojn dicka me shume pa llogaritur anen negative infektimin e Aids, nderkohe qe prostitutes se famshme nuk e bezdiste kjo gje "ndoshta se nuk donte te humbiste klientet".
  Tani infektimi mund te behet edhe pa kryer mardhenie seksuale thjesht duke i ndenjur afer por rastet jane me te rralla.
  Por i gjithe faji mbetet tek klientet dhe pak tek prostituta

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ne radhe te pare mire tu behet! Ku i ēon mushka keta tek nje prostitut pa masa mbrojtese! Duhet te veshesh dhe antiplumb kur te kryesh mardhenie kushedi ndonjeri me arm ne dollar hihihi!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Alkooli, mė shumė viktima se AIDS
  Nga olsii nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 01:30 PM
 2. Sulmi i ri infekton mė shumė se 100.000 faqe
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-12-2009, 10:54 AM
 3. AIDS, zbulohet molekula qė bllokon virusin HIV
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-03-2009, 08:58 PM
 4. Videokonference me shume persona!
  Nga Vampirus_spectrum nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2008, 12:22 AM
 5. Verdhėza infekton nxėnėsit
  Nga carolina nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2007, 04:38 AM