Si te rregulloj foto me PHOTOSHOP ?


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e arber123456789
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Si te rregulloj foto me PHOTOSHOP ?

  plssss nese di dikush te rregulloj foto me photoshop me conntactoni
  plssssssss lerini edhe ju adresat e juaja plssssssssssss
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 05-05-2012 mė 05:57 PM. Arsyeja: email

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Varet se cfare do qe te rregullosh ne foto, gjithsesi ke disa Tutoriale ketu http://www.lirenti.com/forums/27-Fotografia-dhe-Grafika

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Me pare duhet te prezantoheni!

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. “Photoshop” nė vitet ‘50 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-12-2015, 02:21 PM
 2. 65 Punime te pabesueshme me Photoshop (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-11-2012, 01:00 PM
 3. Gafat me te medhaja te Photoshop-it (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-10-2012, 10:04 PM
 4. Si te konvertoim nje VIDEO ne FOTO(GIF) me PHOTOSHOP
  Nga argent nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 12:47 PM
 5. Disa Foto te bera me Adobe Photoshop CS3
  Nga B|1n1 nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 06:02 PM