Meshkujt e thone te paret fjalen "Te Dua"....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Meshkujt e thone te paret fjalen "Te Dua"....

  Receta Gatimi

  Shumėkush mendon se nė lidhjet e dashurisė,fjalėn magjike “tė dua” tė parat e thonė femrat, mirėpo njė hulumtim i realizuar sė fundi ka treguar se emocionet, nėpėrmjet fjalėve, tė parėt i shprehin meshkujt.

  Sipas ekspertėve britanikė, meshkujt fillojnė tė mendojnė pėr t’i shprehur ndjenjat e tyre shtatė javė para femrave dhe po nė kėtė periudhė thonė “tė dua”.

  Koha kur partnerėt do t’ia pranojnė dashurinė njėri-tjetrit, nė masė tė madhe, varet nga ajo nėse kanė pasur marrėdhėnie intime.

  Thuhet se meshkujtjanė shumė mė tė lumtur nėse i dėgjojnė fjalėt magjike para se tė kenė pasur marrėdhėnie intime, ndėrsa femrat dėshirojnė qė partneri t’u thotė “tė dua” pasi tė kenė qenė intimė me njėri-tjetrin.

  Burimi: Femina.al

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ajo dihet, seshte nevoja te na e thuash ti Erinda

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ajo dihet, seshte nevoja te na e thuash ti Erinda
  ncncncnc.......

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  JO moj kan ndyshu tani gjerat ka se edhe femrat e thon me par.

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Une spajtohem aspak me kete mua personalisht me ka ndodh e kunderta dhe mu ka dukur nje gje shum e quditshme

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  ehe une bashkohem me mendimin se meshkujt ta thon te paret fjalen te dua ne fidhimet e nje lidhje por pasi kalojn vite harrojn ta thon me,e me von jan femrat ato qe sakrifik
  .ojn me shum.

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  ehe une bashkohem me mendimin se meshkujt ta thon te paret fjalen te dua ne fidhimet e nje lidhje por pasi kalojn vite harrojn ta thon me,e me von jan femrat ato qe sakrifik
  .ojn me shum.
  edhe une mendoj si ti! (:

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  E vertet eshte qe e themi te paret por varet sa seriozisht e themi

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  tash nuk thone me fjalen e famshme,po thone tjeter gje pshm ake qejf ta kalojme sonte bashke

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mjafton te mos ket munges dashurie se kush e thot i pari pak rendesi ka

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  "Nje mashkull mund t`i takoje 10 femra, te beje dashuri me 9, te flase me 8, te qesh me 7, te luaje me 6, t`i genjeje 5, te dale me 4, te mesohet me 3, t`i puth 2, por GJITHMONE TA DOJE VETEM 1!!!"

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  E vertet eshte qe e themi te paret por varet sa seriozisht e themi
  dhe varet sa ju besojme

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jeni "Pro" apo "Kunder" klonimit te njeriut?
  Nga smocking2 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-12-2014, 02:00 AM
 2. Facebook e rregjistron fjalėn "Face"?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-11-2010, 11:20 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-04-2010, 12:22 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM