Grupi (foto shaka) :D


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 23 12345611 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 460
 1. #1

  Grupi (foto shaka) :D

  Receta Gatimi

  Foto te pjestareve ne forum

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  Ketej me fjongo ne koke , ketej me pistolete dhe puro

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Grupi (foto shaka) :D  Po pra Mima, bo si i forte ky! Shiko vllain tat ti, Gangsterr hesapi!


 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  Ai daku sikur me pelqen shume ne kete foto!

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  hahahahaha

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  Hahahaha po fjongon e kuqe ku e gjete??

  Ato qe kam une diamante jane??


  Daku u look very handsome!!

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  alb ai altini ka rene brenda me ty me duket, shiko sa te bukur te imagjinon

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  Hahaha Kuklla e pra shume te bukur me imagjinon sidomos me ato floket e kapura siper!

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  Po pse te mos imagjinoj, e bukur je ti

 10. #10
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  Me i bukri dhe me hamshori jam une!

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  vertete albi si shpirt qenke...hahahaha

 12. #12

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  Ci paskan bere temes keta, ku i keni fotot

 13. #13
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga carolina\";p=\"19987
  vertete albi si shpirt qenke...hahahaha
  Flm, e dija qe dikush do te me vleresonte lol

 14. #14

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  MIMA & DAKU *

 15. #15
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Grupi (foto shaka) :D


  Hajde Tango hajde uuuuuu sa kam qesh .....

 16. #16
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  Sa ja paske bo qefin kuklles mer! Apo kshu eshte me ter men ajo?

  Bo bo sa elegant kam dal ktu!!!!

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  Hahahaha sa cute dukeni te gjithe!!

  Daku e Mima shume sexyyyy!!

 18. #18
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  epo mjaft na majtet ne goje se do na merrni nazar

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Grupi (foto shaka) :D

  [quote=daku323\";p=\"20029]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "carolina\";p=\"19987":2r97ug95
  vertete albi si shpirt qenke...hahahaha
  Flm, e dija qe dikush do te me vleresonte lol [/quote:2r97ug95] 20. #20
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Grupi (foto shaka) :D  Bo sa kam qen ktu! Jam dobsu pak tani!

  Ndersa ketu kur bera pasaporten e pare!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 23 12345611 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Dini tė bėni shaka? Horoskopi zbulon sensin tuaj tė humorit !!
  Nga labja nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 06:20 PM
 2. Mirmengjes grupi
  Nga kuklla nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 355
  Postimi i Fundit: 19-02-2012, 12:50 PM
 3. Shaka Mizore
  Nga abdullah92 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-11-2011, 06:31 AM
 4. Reporterit i bėhet njė shaka e pakėndshme (VIDEO)
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-09-2011, 09:45 PM
 5. Lokal "GRUPI" 8)
  Nga Altin111 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 627
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 01:32 PM