Rezultati i sondazhit: A ndani te njejtin mendim me kete percaktim?

Votuesit
1. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Po

  0 0%
 • Jo

  1 100.00%

Pasioni shuhet pas moshės 30-vjeēare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Ide Pasioni shuhet pas moshės 30-vjeēare

  Receta Gatimi  Meshkujt dhe femrat qė janė nė dekadėn e katėrt tė jetės sė tyre janė mė tė pakėnaqur me jetėn seksuale se sa ēdo grupmoshė tjetėr.

  Sipas njė vėzhgimi nė Britaninė e Madhe problemet financiare dhe pėrkujdesja pėr fėmijėt bėn qė pasioni nė dhomėn e gjumit tė bjerė ndjeshėm.

  Por, nuk ka vend pėr shqetėsim sepse po i njėjti vėzhgim (Sex Census 2012) tregon se jeta seksuale kulmon nė moshėn 50-vjeēare.

  Nė anketė morėn pjesė 25 mijė persona dhe 25% e personave tė moshės 30-39 vjeē nuk ishin tė kėnaqur me jetėn e tyre seksuale.

  35% e tyre theksonin se pėrkujdesja pėr fėmijėt krijonte stres dhe lodhje duke i kufizuar nė marrėdhėnie.

  Ndėrsa 52% e personave tė moshės 50-59 vjeē u pėrgjigjėn se ishin tė kėnaqur me jetėn seksuale.

  Burimi:

  TOP CHANNEL

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Kur te kaloj mbi 30 vjec ateher do i jape nje pergjigje te sakte kesaj pyetje

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ....sa gjynah me vjen per ata qe jane 30,i zekan hallet shpejt

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  unnga cifti do te thosha se varet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pasioni pėr pijen ėshtė ngjitės tek ēiftet
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-08-2014, 02:27 PM
 2. Shuhet shkrimtari qė zbuloi tė vėrtetat e fėmijėrisė
  Nga Mina nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-05-2012, 05:04 PM
 3. Gatimi, pasioni i ri i meshkujve.
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-04-2012, 08:08 PM
 4. Njė yll ndizet, njė tjetėr shuhet!
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-07-2011, 03:54 PM
 5. Ndahen nė prag tė moshės 100 vjeēare
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-11-2009, 08:27 PM