Pėrgjigje e femijėve per dashurinė!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Talking Pėrgjigje e femijėve per dashurinė!!

  Receta Gatimi

  Pėrgjigjet e disa femijėve, tė pyetur se ēfarė ėshtė pėr ta dashuria :

  1. Dashuria ėshtė kur dikush tė ka bėrė keq dhe ti je shumė i zemėruar por nuk i bėrtet qė ai

  mos tė qaj... (Susana 5vjec)

  2. Dashuria ėshtė ajo gjė qė na bėn tė qeshim edhe kur jemi tė lodhur ! (Tomas 4vjec)

  3. Dashuria ėshtė kur mami i ben kafen babit dhe e provon vetė e para pėr tu siguruar qė ėshtė

  e mirė (Daniele 7vjec)

  4. Dashuria ėshtė kur qeni im vjen dhe mė lėpin nė fytyrė edhe pse e kam lėnė gjithė diten

  vetėm ! (Anna Maria 4vjec).

  5. Dashuria ėshtė kur mami i jep babit pjesėn mė tė mirė tė pulės ! (Elena 5vjec) .

  6. Nuk duhet tė themi kurrė "Tė dua" nėse nuk e ndjemė,por nėse e ndjejmė duhet ta themi

  shpesh herė sepse njerėzit harrojnė....(Karlo 8 vjec).....?
 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  shum te bukura, femijet e njohin me te vertete dashurine kur jane te vegjel...

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  4. Dashuria ėshtė kur qeni im vjen dhe mė lėpin nė fytyrė edhe pse e kam lėnė gjithė diten

  vetėm ! (Anna Maria 4vjec).


  Sa e bukur kjo ............

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum te bukura kto, kane perparuar edhe femijet e sotshem

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ti pyesesh te rriturit per kte pyetje , apo per cfardo lloj pyetje ,,, perpiqen te artikulojn , te japin pergjigjen ideale.... kurse femijet e thon tak fak , pa u menduar shum ....ndaj i dua kaq sh

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Belaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  `BeRat ♥
  Postime
  88
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  [B]
  5. Dashuria ėshtė kur mami i jep babit pjesėn mė tė mirė tė pulės ! (Elena 5vjec) .

  Taniii po filloj ta kuptojjjj ... Gjthm kam pasur zili

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ashtu eshte

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  3. Dashuria ėshtė kur mami i ben kafen babit dhe e provon vetė e para pėr tu siguruar qė ėshtė
  e mirė (Daniele 7vjec)

 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  te gjitha kane lezetin e vet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 8 Pyetje pa pergjigje!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 16-05-2013, 08:27 PM
 2. Pyetje Serioze ...!!??Pergjigje Qesharake...!!!
  Nga abdullah92 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-03-2013, 09:58 PM
 3. A mund tė pyesim pėr diēka qė s’ka pėrgjigje?
  Nga Erinaa nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 03:17 PM
 4. Pyetje-Pergjigje Per Pc!
  Nga MAJDI nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-05-2010, 06:49 PM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-03-2009, 02:23 PM