Receta Gatimi

Dashuria, fole nė zonė lufte


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
  1. #1
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0

    Dashuria, fole nė zonė lufte

    Nėse nuk jeni pėrgatitur pėr mė tė keqen, tė drejtat tuaja nė shtėpinė tuaj mund tė mos ekzistojnė.
    Sipas njė sondazhi, 61% besojnė se kur shkojnė pėr tė jetuar sė bashku, ato bėhen partnere me tė njėjtat tė drejta. Ky ėshtė njė mit. Nėse bashkėjetuesit pėrfundojnė duke u grindur nė gjyq se kush i detyrohet ēfarė, gjithēka del te vėrtetimi se ē’keni vėnė nga ana financiare deri te tullat e shtėpisė dhe suvatimi.

    Prandaj, sigurohuni se e dini se ku gjendeni financiarisht - cilado qoftė marrėveshja. Shkruani sė bashku saktėsisht marrėveshjen juaj financiare.

    Pėr shembull: burri blen banesėn, por gruaja ka interesa aty, sepse ka paguar gjysmėn e kaparit. Tė dy firmosni. Ekziston ēdo mundėsi qė ky formalitet tė mos e shohė kurrė dritėn e diellit, por nėse ndaheni, ky formular ėshtė ndihmė

  2. #2
    i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
    Anėtarėsimi
    Apr 2012
    Postime
    747
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    13
    ...dashuria...eshte fole e shpirtit te bukur....

  3. #3
    Ncncncnc 55% Maska e erinda
    Anėtarėsimi
    Mar 2009
    Vendndodhja
    Atje ku isha dje...
    Postime
    5,014
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    21
    $ep$e nuk duhet te te dua...nuk me lejohen shperqendrimet dhe aq me pak (1) dashuri qe eshte e destinuar te mos ekzistoj! Kam frike prej teje. Prania jote me tremb...ideja qe kam filluar te te pelqej me cmend! Edhe pse nuk dua,DUHET te te largoj prej meje!

    Me pelqen kaq shume te te kem prane,te flas me ty,te bej shaka dhe te argetohem me TY,por ti nuk je aspak AI qe une kam shpresuar te kem. T...i ke tip ndryshe...je krejt e kunderta ime.Jane miliona mendime qe me vertiten ne koke,ashtu si disa zogj te frikesuar nga nje grabitqar i rrezikshem.! Ti je KAZANOVA,nje DON ZHUAN, THE BOSS qe mendon se bota eshte ne duart e tua. Sa shpejt thua "TE DUA"..!
    Jam TATJANA e Onjeginit qe ndenjat i shpreh vetem ne leter..! Jam NORA e IBSENIT qe ti e fut ne nje bote enderrash,kukullash!
    Jam UNE,mendimi i pare i se ciles je TI...!
    Dua te iki prej ketu!!! Kam nevoje te shpetoj nga 'helmi' i nje ndjenje pa lindur mire. Kam nevoje te shpetoj prej kthetrave te tua..! Dua te jetoj e te marr fryme lirisht! Nuk kam nevoje per dashuri...kam nevoje per ate DIKUSHIN qe isha,kur s'te njihja TY..!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Pėrgjigje: 19
    Postimi i Fundit: 18-05-2013, 10:26 AM
  2. Si te heqim qimet ne bikini zone
    Nga lifee nė forum Bukuri dhe Estetikė
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 16-02-2013, 09:15 PM
  3. Baraleta +18 (zone e kuqe)
    Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
    Pėrgjigje: 26
    Postimi i Fundit: 04-07-2009, 08:04 PM
  4. Futboll Zone
    Nga Altin111 nė forum Futbolli
    Pėrgjigje: 93
    Postimi i Fundit: 15-01-2009, 11:30 PM