Ke Anetar do te ftoje per nje Takim Dashurie...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 64
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Mendime Ke Anetar do te ftoje per nje Takim Dashurie...

  Receta Gatimi

  Takimet ne Internet tashme nuk jane me tabu , por kete teme thjesht mund dhe mos ta merrni seriozisht!
  Takime te kendshme.... dhe mos harroni ti blini kepuce lajmsit

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Prap kush goc te doj te me thot

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Prap kush goc te doj te me thot
  Me ka then mua je goc per ty?!

  leqe... ty ste le komshia!

 4. #4
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Takimet ne Internet tashme nuk jane me tabu , por kete teme thjesht mund dhe mos ta merrni seriozisht!
  Takime te kendshme.... dhe mos harroni ti blini kepuce lajmsit
  Cfar na bere mo Renix do te na fusesh ne sherre me femrat tani

  ne po zihemi pa i ftuar e jo ti ftojme per takim dashurie

  jo per gje po aqe kuptojn ato

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Takim dashurie?....

  cfare eshte kjo more aman....hapu dheeeeeeeeeee...........hapu dheeeeeeeeeeeee....

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Mos me ftoni se me ndat me gruan

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Takim dashurie?....

  cfare eshte kjo more aman....hapu dheeeeeeeeeee...........hapu dheeeeeeeeeeeee....
  shko ne ital... se eshte bere termet ke rastin te futesh aty hahha

 8. #8
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Asnje hic

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  kujt i bie dhjeta eshte e verteta....1...2...3...4..........lol....

 10. #10
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi Lexo postimin
  kujt i bie dhjeta eshte e verteta....1...2...3...4..........lol....
  lol avash se mo i bije ndonje mashkulli

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  lol avash se mo i bije ndonje mashkulli
  hahahaha , uuu sa qesha .....

  Me i llaf per ne te martumit nuk eshte kjo teme

 12. #12
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  hahahaha , uuu sa qesha .....

  Me i llaf per ne te martumit nuk eshte kjo teme
  Pse nuk eshte

  ekziston edhe mundesia e tradhtis

 13. #13
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Pse nuk eshte

  ekziston edhe mundesia e tradhtis
  Mir e ke ti, fundja virtuale do jete dhe tradhetia , hahahahaha

 14. #14
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Mir e ke ti, fundja virtuale do jete dhe tradhetia , hahahahaha
  hahaaha eeee me ne fund e kuptove lojen bravo lol

  se keto te tjerat se kane kuptuar akoma

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  ReniX duhej ta kishte shruar tema ndalohet per te martuart

 16. #16
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Te gjitha gocat

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Te gjitha gocat
  Ik se do te rrahin

  @Reni Komshia nuk ka nga ta mari vesh

 18. #18
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Te gjitha gocat
  harrove te shkruaje.....te gjitha pervec Erindes...se eshte e martuar dhe ka 6 femije hahahahaha

 19. #19
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Ik se do te rrahin

  @Reni Komshia nuk ka nga ta mari vesh
  Ti mos i shiko te tjeret ashtu si shikon veten

 20. #20
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  harrove te shkruaje.....te gjitha pervec Erindes...se eshte e martuar dhe ka 6 femije hahahahaha
  s'ka problem per femijet , 6 ti 5 une u kompletua skuadra

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare shohin vajzat te nje djale ne takim te pare!!
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 25-07-2013, 01:08 AM
 2. Caktoi takim nėpėrmjet internetit, e priti e dashura!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 06-05-2011, 01:54 PM
 3. Plaēkit gruan dhe kthehet pėr ta ftuar nė takim dashurie
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-09-2009, 06:44 PM
 4. Nga nje anetar i ri
  Nga tony65 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 24-03-2009, 03:30 PM
 5. Anetar i ri
  Nga angelo_custode nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 07:23 PM

Etiketat pėr kėtė Temė