Forma ''kam pėr tė''


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Forma ''kam pėr tė''

  Receta Gatimi

  Ju lutem mėsuesve tė forumit tė mė tregojne nėse kjo formė + pjesore jep kohėn e ardhme te se shkuares.

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  jo....
  koha e ardhme e seshkuares do ishte " kisha per te " ... !! ... : )

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  sa qejf kam edhe un ti mesoj kto

  lol

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  E kuptova.Faleminderit.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  sa qejf kam edhe un ti mesoj kto

  lol
  Meqe paske nerva, merr nje liber te gjuhes shqipe! Nese do mund te shof ta gjej dhe un kete vere

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kėrcimi me litar, forma mė e mirė e dobėsimit
  Nga vaaldr1n nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-02-2013, 02:26 PM
 2. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-02-2013, 09:24 PM
 3. Forma e buzeve tregon sa seksi jeni
  Nga labja nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-09-2011, 08:21 PM
 4. Forma Buzesh Seksi!
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 29-07-2009, 02:23 PM