Si ta beni mashkullin per vete, vetem per 1 minute


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 26
 1. #1
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Si ta beni mashkullin per vete, vetem per 1 minute  Femrat nuk janė tė vetėdijshme pėr fuqitė e tyre seksuale. A dėshironi qė partnerin ta ēoni deri nė kulm vetėm pėr 60 sekonda? Zgjoni seksualitetin tuaj tė fshehtė dhe bėhuni sundimtare e pasioneve.

  Lakuriqe dhe e lagur
  Trupi lakuriq dhe i lagur i njė femre ėshtė skenė e cila bėn cdo mashkull tė mos I rezistojė.
  Zėri
  Zėrat nė seks si tingujt dhe psherėtimat me zė tė lartė janė tejet erotike.
  Erotike
  Femra e cila e njeh trupin e saj dhe e di se me ēfarė tė joshė ėshtė ėndėrr e ēdo mashkulli.
  Lakmuese
  Nuk ekziston asgjė mė shumė erotike se gruaja qė merr iniciativėn. Edhe pse mė shpesh janė meshkujt ata qė pyesin pėr seks provojeni dhe ai do tė jetė falenderues.
  Shpėrthyese
  Edhe pse shumicėn e kohės jemi tė lodhur dhe nėn stres, por ndonjėherė nevojitet ta ēlironi shpirtin e lire dhe tė tėrhiqeni anėn anėn tuaj shpėrthyese.

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  hahahahha kam pershtypjen Olsen....se meshkujt vetem duke e pare nje femer si ajo ne foto....pervetesohen pas saj brenda sekondit...nuk i kap minuti....hahahahahha

 3. #3
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahahha kam pershtypjen Olsen....se meshkujt vetem duke e pare nje femer si ajo ne foto....pervetesohen pas saj brenda sekondit...nuk i kap minuti....hahahahahha
  Hahahah pikes i ke rene

  e ke njecik zili ate aty se mos thua jame me e mire se ajo

  sa per temen e lagur do me pelqente

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Hahahah pikes i ke rene

  e ke njecik zili ate aty se mos thua jame me e mire se ajo
  Nuk pretendoj te jem me e mire se ajo,sepse nuk perbehem nga silikoni

  e dyta...normale qe i kam rene pikes,se e di cfare lloji jane meshkujt ncncncncc

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Nuk pretendoj te jem me e mire se ajo,sepse nuk perbehem nga silikoni

  e dyta...normale qe i kam rene pikes,se e di cfare lloji jane meshkujt ncncncncc
  Po ti nga i njehe kaq mire meshkujt qe flet me kaqe bindje

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  ncncncnc cfare pyetje

  nje fshat qe duket nuk do kallauz...po nejse,...ne teori i njohe...se ne praktik nuk ke ka hequr puna

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ncncncnc cfare pyetje

  nje fshat qe duket nuk do kallauz...po nejse,...ne teori i njohe...se ne praktik nuk ke ka hequr puna
  Po fshati nje eshte, kurse ti the per te gjithe meshkujt ne pergjesi, dhe sa per ate te fundit sma ha mendja


 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Po fshati nje eshte, kurse ti the per te gjithe meshkujt ne pergjesi, dhe sa per ate te fundit sma ha mendja

  hahahahhahhahaahahha pse s'ta ha mendja ty eeeeeeeeee?

  ke mendim te gabuar i thuaj mendjes.....


  mos dil ne perfundime te nxituara degjove?.....se ha dru si ne bagdat....ore vras mendjen kur do jete ajo dite qe te te beje peshk une ty...se ma ke sjelle ne maje te hundes

 9. #9
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahahhahhahaahahha pse s'ta ha mendja ty eeeeeeeeee?

  ke mendim te gabuar i thuaj mendjes.....


  mos dil ne perfundime te nxituara degjove?.....se ha dru si ne bagdat....ore vras mendjen kur do jete ajo dite qe te te beje peshk une ty...se ma ke sjelle ne maje te hundes
  Do e medoj edhe njeher

  edhe un ate dite po pres te bej peshk ty, dhe

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Ti keshtu eeeeeeeeeeeeee?

  harroje ose enderroje se do te te beje une ty......peshk tono mundesisht ahahhahahaha te mos te te mbetet as nam e as nishan

 11. #11
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,503
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin

  Lakuriqe dhe e lagur
  i like it ,but

  kujdes se ka dhe nga keto gocat


 12. #12
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga UDEK Lexo postimin
  kujdes se ka dhe nga keto gocat
  pfffff lol pse goc te duket ty ajo

 13. #13
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,503
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  mos dil ne perfundime te nxituara degjove?.....se ha dru si ne bagdat....ore vras mendjen kur do jete ajo dite qe te te beje peshk une ty...se ma ke sjelle ne maje te hundes
  hahahaah

  olsii kujdes!!!


 14. #14
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga UDEK Lexo postimin
  hahahaah

  olsii kujdes!!!

  na fute friken
  hahahah pse thua te jete Erinda aq e forte

 15. #15
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga UDEK Lexo postimin
  hahahaah

  olsii kujdes!!!

  O djali antipatik pse kete pershtypje ke krijuar per mua?

  te siguroj qe e ke gabim!

  gjithsesi mendimi eshte i lire...keshtu qe shfrytezoje si te mundesh.....por pa cenuar askend....do ishte mire!

 16. #16
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  hahaha o Erinda pse sdo te pelqente te i she aqe e forte?

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  hahaha o Erinda pse sdo te pelqente te i she aqe e forte?
  nuk jam tip qe e tregoj forcen me dhune....jam tip qe i vras te tjeret me pupel...dhe me trurin qe me ka dhene nena natyre....ate po e shfrytezoj sa te mundem....aty tregohet se sa e fort je!...

 18. #18
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  nuk jam tip qe e tregoj forcen me dhune....jam tip qe i vras te tjeret me pupel...dhe me trurin qe me ka dhene nena natyre....ate po e shfrytezoj sa te mundem....aty tregohet se sa e fort je!...
  pfffffffff po nuk e thash me ate kuptim qe te tregoje forcen kot per muhabet te pyeta, por nejse

 19. #19
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  po sepse me vjen inat qe i paragjykoni njerzit pa i njohur

  dhe nuk e kam me ty...por me ate antipatikun....qe rri fshehur....dhe shfaqet sa per te na acaruar nervat kot

 20. #20
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ka meshkuj qe jo per 1 min po edhe per 1000 min veshtire...fjala bie.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pyet 100 vetė dhe bėj siē din vetė
  Nga vaaldr1n nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-09-2012, 02:52 PM
 2. Nuk e dini ku i leni ēelėsat? Filloni tė flisni vetė me vete
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 08:43 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 01:42 PM
 4. 30 kenge per Krishtlindje ne 1 minute
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2010, 04:04 PM