Permiresime te vogla te faqjes dhe funksione te reja


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Thumbs up Permiresime te vogla te faqjes dhe funksione te reja

  Receta Gatimi

  Pėrshėndetje!

  Janė bėrė tė mundura disa pėrditėsime tė funksioneve tė faqjes. Siē mund ta keni vėnė re tashmė ėshtė shtuar hapsira e aktivitetit. Ju mund tė keni njė pamje me te kthjellėt ēfare ndodh ne faqe dhe keshtu smund tė humbni pa lexuar asnje postim, koment apo foto nga albumi.

  Nė profilin e anėtarit gjithashtu eshte shtuar Aktiviteti i secilit si dhe ai i miqėve te tij.

  Funksionet e Reja

  Aktiviteti i Faqjes - Mund te shikoni ne kohe reale diskutimet/komentet qe postohen nga anetaret neper tema
  Aktiviteti Anetareve - Mund te shikoni postimet qe keni bere ju ose miqte tuaj ne Profil.
  Reputacioni - Mund te shikoni te gjithe reputacionet qe keni dhene dhe marre ne Panelin e Anetarit
  Lidhjet e Shpejta - Tani mund te shfletoni hapesirat kryesore direkt nga paneli i siperm
  Butoni Pinterest - Nese ju pelqen ndonje imazh, mund te ta beni Pin ne llogarine tuaj


  Nėse keni probleme, ju kerkojm ndjes dhe ju ftoj tė na shkruani pėr ēdo gje.

  Gjithe te mirat!
  Stafi Lirenti.com

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Bukur me pelqen,flm!

 3. #3
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Perditesime=Permiresime ???

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Faleminderit

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa Ka Dal Nusja E Bukur  pershendetje

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  edhe mua me pelqyen kto ndryshimet Suksese!

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Duheshin keto ndryshime

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Aktiviteti i Faqjes shume Cool


 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dy azhornime flash:

  Nese ne nje teme, mesazhi fundit qe eshte postuar brenda 24 oreve eshte i juaj dhe ju ri-shkruani perseri, postimi do te bashkohet me ate siper.

  Mesazhet e Anetareve po testohen pa u futur ne Aktivitetin e pergjithshem!

 10. #10
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  shume permiresime
  shume lehtesime
  thanks all

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Pershendetje!

  Ne keto dite jane bere disa ndryshime mbi Veshjen e Kuqe (veshja e paracaktuar)!

  I eshte dhene prioritet shpejtesise se faqes dhe thjeshtesise se saj. Jemi munduar te pershtatim ngjyrat ideale per mos te demtuar syte gjate shfletimit.

  Nese keni ndonje problem, sygjerim apo verejtje ju ftoj ta raportoni!

  Faleminderit.

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  he edhe ketej plasen survejimet (pergjimet) ,te pakten bejini pak me shpesh keto / freskimet / si i thone mo .me mire lerini gjerat me te thjeshta mos i nderlikoni kot

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Google+ me 18 funksione tė reja
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-12-2012, 04:36 PM
 2. Tastierė me Dy Funksione
  Nga abdullah92 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-12-2012, 09:22 PM
 3. Paketa LibreOffice 3.5 sjell azhornime dhe te funksione te reja
  Nga Al Capone nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 07:58 PM
 4. Avast 6 sjell dy pėrmirėsime tė rėndėsishme
  Nga gjendar nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-03-2011, 07:11 PM
 5. Google shton funksione tė reja nė Gmail
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-10-2009, 05:37 PM

Etiketat pėr kėtė Temė