Propozimi per Gradat e Reja - Q2 2012


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 40
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Drejtesia Propozimi per Gradat e Reja - Q2 2012

  Receta Gatimi

  Pershendetje!

  Siē eshte bere tashme zakon, ja ku vjen dhe propozimi i gradave te reja per anetaret me aktiv ne forum per pjesen e dyte te vitit 2012!  Ēdo anėtar mund te propozoj vetem 3 emra qe ai mendon per promovim grade.
  (Promovimi grades sjell; dallimi nga anetaret e forumi, blog personal, albume pa limit si dhe veēori te tjera speciale.)

  Gradat e hapura per kete semester jane:
  • Moderator - Mund te redaktoj postime neper hapesira te ndryshme.
  • Lirenti.com Addicted - Vizitor i rregult i faqes dhe popullor ne tema.
  • Anetar i Nderuar - Duhet te kete fituar respektin e te gjithe anetareve.
  • Autor - Do te kete si detyrė postimin e artikujve te rinje (sigurisht jo copy/paste).  Pas njė muaj, kjo teme do te mbyllet dhe emrat me vota me te larta do te shqyrtohen me tej per aprovimin e stafit.

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  iceman meriton ndonje grad si moderator psh
  arsyet :
  -eshte shume aktiv
  -merr vesh nga kto pun ;p
  -ka goxha kohe ne dispozicion per forumin
  -ka dhene ndihmen e tij neper kto temat e informatikes ( me sa kam ven re )
  -esht shoku im

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  iceman meriton ndonje grad si moderator psh
  arsyet :
  -eshte shume aktiv
  -merr vesh nga kto pun ;p
  -ka goxha kohe ne dispozicion per forumin
  -ka dhene ndihmen e tij neper kto temat e informatikes ( me sa kam ven re )
  -esht shoku im
  Gje qe nuk behet sepse eshte shoku jot haha

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Gje qe nuk behet sepse eshte shoku jot haha
  ke frik mos te ze vendin e punes ai ty


 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po........

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kam shkruajt 1 , kam dhe 2
  erina & erinda ... antare te nderuara

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Erinda Erina dhe Labja (kete te fundit me dyshe e kisha)

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  thash un e shkreta qe esht rend ky... po sbeson njeri....

  lexoje njeher mir temen , pastaj shkruaj 3 emra dhe graden qe do tu japesh .

 9. #9
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  thash un e shkreta qe esht rend ky... po sbeson njeri....

  lexoje njeher mir temen , pastaj shkruaj 3 emra dhe graden qe do tu japesh .
  Ca ka qe nuk shkon se spo e kuptoj?

 10. #10
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ca ka qe nuk shkon se spo e kuptoj?
  labja ka graden vip donator...

  - - - Updated - - -

  propozimi im i pare eshte iceman per moderator, per dy te tjerat do mendohem...

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Iceman -> moderator , Erinda dhe Olsi -> Antare te Nderuar

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Icaman moderator !! cfar thoni ai veq cop- pas ben nuk din nje debat te bej vetem pershendetje per kenge..mos ja fusin kot dhe ju.

  olsi erinda abdullahu. ky i fundit sjell cdo her matriale te mir .
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Erinaa; 02-06-2012 mė 04:06 PM.

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Icaman moderator !! cfar thon ai veq cop- pas ben nuk din nje debat te bej vetem pershendetje per kenge..mos ja fusin kot dhe ju.

  olsi erinda abdullahu. ky i fundit sjell cdo her matriale te mir .

  Iceman eshte djal shum i mir ... i sjellshem e i komunikueshem .
  Aktiv dhe gjithmon ne gadishmeri per te ndihmuar !

  kshu qe.... mos gjyko dike kur nuk e njeh !

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Iceman eshte djal shum i mir ... i sjellshem e i komunikueshem .
  Aktiv dhe gjithmon ne gadishmeri per te ndihmuar !

  kshu qe.... mos gjyko dike kur nuk e njeh !

  eshte mendimi yt dhe mbaj per vete. aspak nuk eshte i mir se nuk ka respekt ne radh te par aspak dhe nuk din ase nje debat ta bej.

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  eshte mendimi yt dhe mbaj per vete. aspak nuk eshte i mir se nuk ka respekt ne radh te par aspak dhe nuk din ase nje debat ta bej.
  ok , dhe ky esht mendimi yt .. dhe mbaje per vete
  mos e shkruaj sa her te te jepet mundesia............. sepse e ofendon tjetrin .

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ok , dhe ky esht mendimi yt .. dhe mbaje per vete
  mos e shkruaj sa her te te jepet mundesia............. sepse e ofendon tjetrin .
  Nuk te pyta asgje esht e e drejta im te shkruaj aty ku un e shof te arsyshme

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Nuk te pyta asgje esht e e drejta im te shkruaj aty ku un e shof te arsyshme
  Ti je aq e rritur sa per ti kuptuar vet disa gjera . E arsyeshmja me ofezen nuk kan lidhje me njera tjetren .

 18. #18
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Faleminderit te gjithve per propozimet Respekt per juve!
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 02-06-2012 mė 04:53 PM.

 19. #19
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Jepni nje mendim,mos kaloni ne banalitete,dhe qe nuk kane lidhje me temen,fjalet te jene te shkruajtura SHQIP qe te kuptohen nga te gjithe,,kush ka mendim ta thote eshte i lire te shprehet,eshte mendim pozitiv/negativ,cdo njeri ka te drejten e tij ta thote,nuk ka perse ta mbaj per vete ate mendim qe ka.

 20. #20
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  ICEMAN ben per Moderator.. sidomos per forumet e Informatikes.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Propozimi mė i bukur martese i tėrė kohėrave!
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-10-2012, 09:09 PM
 2. Propozimi romantik pėr martesė (Video)
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-02-2012, 11:28 PM
 3. Propozimi i ēmendur
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-07-2011, 10:07 PM
 4. Video: Propozimi dhe Martesa ma e mirė !
  Nga Erdi nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-06-2011, 06:51 PM
 5. Anetaret me Gradat e Reja
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 01:50 PM

Etiketat pėr kėtė Temė