Propozimi per Gradat e Reja - Q2 2012


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 40
 1. #21
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Receta Gatimi

  Une po them time dhe ju beni tuajen, Icemiani mod i pergjithshem dhe Udek apo Trahana si ke ka bere xD, mod ne sektorin e informatikes dhe perfshire software etj..
  Per sa u perket antare nderi te gjithe jane te pandershem
  Respekt!

 2. #22
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Faleminderit per propozimin Arjol, Respekt edhe per ty

 3. #23
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Per sa u perket antare nderi te gjithe jane te pandershem
  Respekt!
  HAHHAHAHAHAHAHHAHAAHAH, une mendoj qe edhe Ajrol ta bejme "Anetare Nderi"

 4. #24
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Tani...me lejoni edhe mua te dashur antar te jep mendimin tim!...

  Se pari,gjithsecili prej nesh eshte i prirur ne "sektore" te ndryshme...dhe si te tille...kompletojme njeri-tjetrin...kjo krijon ate qe quhet familja e madhe Lirenti.com....ku bashkimi i dijeve krijon super fuqine!...

  Dhe besoj se si te tille...ne fushen qe jemi te prirur meritojme grada!....dhe pa dyshim qe te gjithe pa perjashtim!...

  por ketu kerkohen 3 Emra...te cilat po i citoj si me posht...

  1- Udek...ose Trahana....

  2-Iceman...

  3-Renix....(pavarsisht se ky i fundit i ka te githa gradat e mundeshme,por per mua meriton nje pafundesi gradash)....

  keta 3 emra sipas meje meritojne nje grad te re...sepse i kane ofruar ketij forumi.....(sidomos ne fushen teknologjike).....

  Faleminderit!...

 5. #25
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Une mendoj se icemani gjithsesi meriton graden e moderatorit, esht njeri nder me aktivet e forumit, gjdoher na sjell ato risit e informatikes por edhe per ngjarje e tjera,
  esht pa dyshim shumi i sjellshem por tek ne shqiptaret ata te sjellshmit nuk dim ti vlersojm...
  nese ndonjer e meriton kete grad padyshim esht icemani

 6. #26
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Une mendoj se icemani gjithsesi meriton graden e moderatorit, esht njeri nder me aktivet e forumit, gjdoher na sjell ato risit e informatikes por edhe per ngjarje e tjera,
  esht pa dyshim shumi i sjellshem por tek ne shqiptaret ata te sjellshmit nuk dim ti vlersojm...
  nese ndonjer e meriton kete grad padyshim esht icemani
  haha lab, ta ha zemren <3

  flm shum edhe ty per propozimin <3 Respekt per ty lab !

 7. #27
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  haha lab, ta ha zemren <3

  flm shum edhe ty per propozimin <3 Respekt per ty lab !
  mortaja esht lab
  ... pse me ish fiksuar si kosovar ky mua

 8. #28
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahhahahahahahahahahahahahahhahhaahahahahaha labe

  s'eshte lab jo lool po fjala "BAL" tek ne perdoret si "SHOKU" dhe mbrapsht i themi "LAB" haha

 9. #29
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ahaaa..... hahahaha
  po fol mo vlla
  nuk esht cudi qe te jet dhe lab... kohet e fundit jemi shtuar shum ktu ne

 10. #30
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ahaaa..... hahahaha
  po fol mo vlla
  nuk esht cudi qe te jet dhe lab... kohet e fundit jemi shtuar shum ktu ne
  Jeni bere si kope delesh me ne krye delen e zeze Erinden

 11. #31
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po me mir kope delesh se kaposhi plak

 12. #32
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po me mir kope delesh se kaposhi plak
  Ca eshte ky kaposhi plak......

  mos eshte gje futbollist?

 13. #33
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po dil njeher para pasqyres , se mase e kupton ca esht ....

 14. #34
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Jeni bere si kope delesh me ne krye delen e zeze Erinden
  ore kujt i thua dele ti.....je mire apo te kane zene krizat e lajthitjes qe tani.....

  n.q.s une jam dele ti je....pule e ngordhur....rjepacuke

 15. #35
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Pershendetje!

  Mungojne dhe pak dite nga mbyllja e temes dhe me pas do te kalojme ne zgjedhjen finale.

  Ftojme te gjithe anetaret te keshillojne anetarin qe duan te "promovojne"!

  Gjithe te mirat.

 16. #36
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  1-Renix .,.,menaxhon mjaft mire dijet

  2-Iceman.,.,shume i perkushtuar, me etike korrekte komunikimi

  3-Erinaa .,.,lajmi me pare kalon tek ajo pastaj vjen tek ne ,,shume e dashur me te gjithe

 17. #37
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Faleminderit kejtve per propozimet, Respekte per juve! <3

  Un do e propozoja Al Capone siiii... dicka Geek apo Support apo ndo1 grade tjeter e kam fjalen qe ka te beje me IT-n kryesisht!

  Mendoj qe ja vlene!

  Respekte per kejt edhe 1her!

 18. #38
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Un do i sygjeroja te gjithe anetaret por duke pare se me duhet te zgjedh, po bej nje liste dyfishe

  Iceman
  Erinda
  Erina
  Trahana
  Olsii
  Mortaja123
  Arjol

  Keto per momentin!

 19. #39
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Une po them time dhe ju beni tuajen, Icemiani mod i pergjithshem dhe Udek apo Trahana si ke ka bere xD, mod ne sektorin e informatikes dhe perfshire software etj..
  Per sa u perket antare nderi te gjithe jane te pandershem
  Respekt!

  Po citoj perseri ate qe thashe duke shtuar dhe 1 grade per Erinen dhe Abdullahun edhe pse ky i fundit vjen ne forum vetem kur ka linje autobuzi xD

 20. #40
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ky abdullahu paska linje autobusi te paktem po une i shkreti qe kam linje treni per ne milano dhe nji here si tja bej.?une duhet te plotesoj te paktem 3000 postime qe te behem te paktem mini rregullator ahhaa posi mua nuk me intereson ky muhabet ,megjithate ska problem.

  - - - Updated - - -

  per mua nuk ka problem fare se nuk ia vlen te diskutojme kur vet admini eshte problematik ndonjiher un bej nji vesh shurdh e nji sy qorr, por te paktem asnji nga ju nuk ja vlen te jet moderator apo ndonji epitet tjeter dhe a e dini psene , sepse po shof qe ne shume nenfaqe apo si i thoni ju mo., ka tema qe jane ricikluar te paktem 3 apo 4 here ,moderatoret qe jane aktualissht nuk japin sygjerime apo referenca per menyren si mundet apo si duhet te funksionoje ky .forum ne seksjonet e veta .per menyren qe spostohen temat apo per gabimet qe behen.f
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga aliu; 03-08-2012 mė 10:01 PM.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Propozimi mė i bukur martese i tėrė kohėrave!
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-10-2012, 09:09 PM
 2. Propozimi romantik pėr martesė (Video)
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-02-2012, 11:28 PM
 3. Propozimi i ēmendur
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-07-2011, 10:07 PM
 4. Video: Propozimi dhe Martesa ma e mirė !
  Nga Erdi nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-06-2011, 06:51 PM
 5. Anetaret me Gradat e Reja
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 01:50 PM

Etiketat pėr kėtė Temė