Tabela per Organizimin e Kohes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 1 prej 1
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Programe Tabela per Organizimin e Kohes

  Receta Gatimi

  Ne bashkangjitje kam vendosur dy file qe perbajne tabela per organizimin e kohes. Jane shume te dobishme per mos te humbur ndonje takim, apo per studentet qe duan te mbajne shenim provimet apo projektet.  Per ti hapur mjafton te keni te instaluar nje program per word processor.
  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tabela e kalorive pėr 100 gr
  Nga EMAUS nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-12-2012, 05:25 AM
 2. C'far do te thote kjo tabela?
  Nga tony65 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:14 PM
 3. Efektet speciale me te mira te kohes
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 27-02-2011, 09:19 PM
 4. Cili eshte Domain me i Vjeter i kohes!
  Nga ReniX nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-06-2010, 11:10 PM
 5. Tabela e kalorive ne 100 gr.
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-02-2009, 01:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė