Ftesa per rrjetin social te Microsfot so.cl


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Thumbs up Ftesa per rrjetin social te Microsfot so.cl

  Receta Gatimi

  Tashme dhe Microsoft do te hapi rrjetin e tij social. So.cl ka disa dite qe ka hapur dyert per testim. Ne fakt pranimi eshte vetem me ftesa.
  Kush deshiron ta provoj kete rrjet social, mjafton te me dergoj nje Mesazh Privat me emailin qe do te marri ftesen.  Vizito So.cl

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  kot e qe hapin kur dihet qe facebook nuk le vend per rrjet social tjeter

 3. #3
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  i thjeshte mu duk ne krahasim me FB

  FB eshte shume perpara

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  i thjeshte mu duk ne krahasim me FB

  FB eshte shume perpara
  Qofte me dije kjo! FB po ben 7 Vite qe eshte hapur, ndersa kjo tani. Normale konkurenca eshte cdo kund... por prap se prap s`mendoj qe do arrijne gje as keta!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ne fakt mua mu duk i komplikuar! Nuk eshte praktik.

  Facebook eshte duke dhene shenja dobesimi, perkundrazi nga Twitter qe po rrit vizitoret ne menyre eksponenciale.

  Ta dergova ftesen ice

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Princi lė pa ftesa Obamėn, Sarkozyn dhe Berluskonin
  Nga Erinaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 27-04-2011, 10:19 PM
 2. Rivolucioni i Social Media
  Nga PinkPrincess nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 10:50 AM
 3. Ftesa mbi seminar ne Hotel Dukagjini
  Nga mimoza gjonaj nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 09-10-2010, 01:55 PM
 4. Ftesa e Jezus Krishtit
  Nga Aragon nė forum Komuniteti i krishterė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-03-2007, 11:59 AM

Etiketat pėr kėtė Temė