Kenga Fituese e Top Fest 9


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Muzikė Kenga Fituese e Top Fest 9

  Receta Gatimi

  Top Fest 9, fitohet nga: Elhaida Dani - S'je me


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e mire qenka kenga

  Urime ksaj nuses

 3. #3
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Un kjo doja qe te fitonte

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  E meritonte per mendimin tim....me ka pelqyer shume edhe kenga edhe vokali i saj....bravoooooo

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13


  per mendimin tim kjo e meritonte

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Sa TEKST domethenes paska...
  E bukur kenga , urime .

 7. #7
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  shume e bukur kenga, e ka merituar me te vertete.

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  E bukur dhe mua me pelqeu.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ja cila eshte kenga fituese Kenga Magjike 2012
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-11-2013, 01:33 AM
 2. Fituesja e Top Fest 8 - Elvana Gjata
  Nga flori_xhi nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-06-2011, 05:14 PM
 3. Ja kėnga fituese e Eurovizionit (VIDEO)
  Nga labja nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-05-2011, 01:36 PM
 4. Eliza dhe Adelina fituese nė Kėnga Magjike 2009
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-11-2009, 06:36 PM
 5. Fituesja e Top Fest 4 (dėgjo/sharko)
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 07-07-2007, 03:16 PM

Etiketat pėr kėtė Temė