Pushimet e Para me te dashurin?.....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Talking Pushimet e Para me te dashurin?.....

  Receta Gatimi

  Po afron vera dhe bashkė me tė nisin pėrgatitjet e secilit pėr pushimet e shumėpritura. Por ku tė shkoni me pushime nėse sapo keni nisur njė histori dashurie.

  Ja disa ide tė dobishme. Disa ditė romantike nė det do tė ishin shumė efikase duke qenė se ėshtė verė. Njė festė romantike buzė detit ėshtė maksimale pėr njė ēift tė cilėt kanė qenė sė bashku pėr njė kohė tė shkurtėr. Ecėn pėrgjatė bregut, me kėngėn e pulėbardhave, kėmbėt nė ujė. Kėto janė tė gjitha pėrvojat magjike, qė ndihmojnė njė ēift tė ri pėr tė zbuluar emocionet dhe pėr tė jetuar mė pranė njėri tjetrit. Kjo e bėnė lidhjen mė intime me shumė mė pak rroba.

  Njė ide tjetėr shumė e mirė do tė ishte dhe vizita nė njė fermė tė bukur. Nuk ka vend mė tė pėrshtatshėm se njė klub me tė gjitha gjėrat e mundshme, palestėr, solar, etj. Kjo ikje romantike nė fermė mund tė jetė destinacioni ideal pėr pushimet tuaja tė para me tė. Relax, ndriēim tė mirė, muzikė pėr moshėn tuaj, darka me qirinj janė pėrbėrėsit e pėrsosur pėr ta kaluar disa ditė sė bashku tė paharrueshme, tė cilat do tė mbeten nė kujtesė gjatė gjithė jetės.

  Dhe pėr ata qė kanė disa lekė mė shumė dhe qė sigurisht adhurojnė Parisin, ai mund tė jetė padyshim destinacioni mė i bukur i pushimeve tuaja. Nėse pushimet e para me atė ju keni menduar pėr tė vizituar njė qytet, nuk ka vend mė tė pėrshtatshėm se kryeqyteti francez. Shėtitje pėrgjatė Senės, duke pirė kafe tė nxehtė ose njė gotė Beaujolais nė njė bistro romantike, tė shijoni pamjet qė lė pa frymė nė majė tė Kullės Eifel. Kėto janė pėrbėrėsit unik qė vetėm njė festė romantike nė Paris mund tė ju jap.....

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Nė dėt n`Shqipni ishim shku (:

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ku do ti kaloni pushimet?
  Nga Nerti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 28-09-2014, 01:37 PM
 2. Ku do ti kaloni pushimet kete vere?
  Nga Nerti nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 14-08-2013, 06:54 PM
 3. Ku do ti kaloni pushimet e Vitit te Ri ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 03:24 PM
 4. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 12:18 PM
 5. Informacione per Pushimet ne Shqiperi
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 07:35 PM