Landi i


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 156
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Landi i

  Receta Gatimi

  Kjo eshte shtepia e Landit,edhe ky eshte pjestar i familjes ton ketu, ata se duan ta pershendesin dhe duan te bejn nje dor muhabet me landin le te urdherojn ke shpia e tij...


  Landi ta gezosh shtepin e re me ni nuse e shum kalamaj.

 2. #2
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Erina !

  te te falendoroj me fjale do ishte shummmme pak ...dicka do te them vetem per ty :

  "dielli te ndricofte fytyren ,fati te ndricofte rrugen ,era e fatit te perkedhelte floket ,atje lart vallezofsh me yjet" ........

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Flm Landi :wub tani do hapesh llogarin tende ti se je mesu ne shtepit e huaja te urdherosh pa paguar lek , tani ketu te gjith do han e do pin ..

  - - - Updated - - -


  Ja per shtepin e re te solla ca embelsira.

 4. #4
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ok ! do flas me te bankes te hap nje llogari vetem per ketu,,,,vetem njerez dua ,te tjerat nuk i marr hua ......

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  T`pershendes njeri


 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Ta gezofsh shtepine Landi , per te mira t'ardhsha

 7. #7
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  po urdheroni hyni ,mos rrini perjashta !!!!!!! gjithsesi flm...

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mirmengjes Robo ta gezosh temen dhe mirse te gjeta

  te pershendes me kete kengen


 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  tak tak? landi po pse e ke len shpin vetem ti mo i bekuar. immmm preton te na bej kafe prandaj ka ik.

 10. #10
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  kur sjam ,hyni gjerat jane gati vetem se e keni vetsherbim ...ahahahaa

  - - - Updated - - -

  Tani qe ikur je ,llogari hapur mos le
  dhe une plaget ti leshoj ne pusine e nates
  tani qe ikur je , bardhesite me vete mer
  dhe une cope harruar ne fund te pjates

  Tani qe ikur je ,deren time te zemres mos le
  une ruaj kujtimet ,shkruar ne trungun e pemes sone
  tani qe ikur je , shkundi netet neper memorje ngaterruar
  une do ti ruaj ,do ti ruaj deri vone...

  Tani qe ikur je ,kurre mos me harro
  ti e di se gjithcka te dhashe ,
  tani qe ikur je ,te lutem mos harro
  ti je qiell,det e diell vec une te thashe....

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ja per kupen


 12. #12
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  kjo ishte dhurate super ,rrofsh renix !!!!

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  I shoh syte e tu dhe thellesia e tyre shpreh vetem dhimbje! Cfare ta ka trazuar shpirtin? Kush te lendoi? Me thuaj cila te zhgenjeu?! Pse kjo perde trishtimi ,miku im?! Degjoj fjalet e tua dhe vesheve te mi jo nuk u besoj! Si ka mundesi ?
  Ti nuk je ky! Une e di qe ti nuk trembesh para asgjeje dhe qe asgjeja ste hedh pertoke!
  Une e di qe ti ke gjithcka...por nje brenge te ka pushtuar! Te njoh pak,por te vleresoj shume! Me thuaj kush e beri ate buzeqeshjen e femijes se lumtur FALLCO?! Kush te ndryshoi?? Apo i tille ke qene perhera?! |
  Dua te di gjithcka!Dua te di per plaget ne gju,per 'tatoo-n ne zemer',per dashurite e dikurshme,per te preren ne krahe,per enderrat,vizionet e se ardhmes! Me trego ,kam nevoje te te njoh! Keto parandjenjat nuk me lene te qete! Te BESOJ,POR PRAPE ME TREMB! ...........

  e lexova diku edhe me pelqeu Landi...shpresoj te te pelqej....

 14. #14
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  me bie tamam si kemisha qe kam veshur ,faleminderit robo

  tani do me kalosh nga klasa ? hahahaa

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Landi nuk duam poezi ne mo duam ushqim .

 16. #16
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ketu edhe ushqimin nga neser do jua servir me poezi me kenge ....hahhaaaa

 17. #17
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  neser thua? ku e din ti si vjen e nesermja?

 18. #18
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  me shpresen te zoti ! ne dashte AI do jem patjeter ........

  po nuk me the ,do te pelqente sherbimi duke kenduar ?

 19. #19
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po sigurisht veq fillo me ushqim ti ate gje beje....... tani un nuk do ha deri neser kushe di ca ushqimi do na servosh ti

 20. #20
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  shijet tuaja nuk i di ,une do servir ato qe preferoj vete., dakort ?

  si thua per peshk meqe sot kam diten ,,,,,,,,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Mire se ju gjej nga Landi!
  Nga landi i nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 11:09 AM