Shumė urime pėr ty LABE!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 22
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21

  Talking Shumė urime pėr ty LABE!!!

  Receta Gatimi

  Happy Birthday to you, Happy Birthday to you, Happy Birthday to you, Happy Birthday to Youuu!!!  Urime ditėlindjen labe, tė uroj tė gjitha tė mirat nė jetė, fat, gėzim & lumturi gjithmonė! Uroj tė ja kalosh sa mė bukur sot, dhe kėnaqu sa mė shumė!!!  "Hoch sollst Du leben,

  auf Wolke Sieben schweben.

  Immer glücklich sein,

  nie im Leben allein!

  Gesundheit ganz, ganz viel

  und vor Augen immer ein Ziel.

  Alles Liebe und 'nen schönen Tag

  wünsch' ich Dir,

  weil ich Dich mag. (:"

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Edhe sa te doje zemra moj, suksese ne jete!

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Nga thellsija e zemres te uroje ditelindjen i bafsh 100 vjet ....me shum gjera te bukura ne jet, ne trup shendet, ne pune vullnet, ne familje harmoni , ne studime shum suksese, fat ne dashuri dhe me te gjitha te mirat qe di vetem Zoti ti sjelle ne kete bote.........Te kam shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm xhan puc fortharro cdo gje te hidhet sot !knaqu ne maksimum ashtu siq din ti motra ime e dashur ...............MARI
  [

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e erzeni
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  u befsh 100 vjece

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Urime labe !!!...qofsh e rrethuar nga lumturia edhe 100 vite te tjera.....!!!!!

 6. #6
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  urime!!!! dhe 100 vite te tjera plot shendet & lumturi

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Urime labe, dhe 100 te tjera,te uroj fat/dashuri lumturi ne cdo aspekt,kalofsh sa me bukur sot.

 8. #8
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Urime! U befsh edhe 100 vjece dhe pac perhere fat e lumturi ne jete! Ia kalofsh sa me bukur sot!

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Urime labe (^), pritsh edhe shum tjra tlumtura )

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gėzuar Ditelindjen dhe Suksese nė Jetė!


 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  O zemra vogel te uroj edhe 100 vjece...lumturi,dashuri,dhe shume sukses ne jete gjithcka qe te do zemra uroj te te behet realitet...

  te puth forttttttttttttt uroj te kalosh sa me bukur sot....

  550436_430216453676737_274240915_n.jpg

 12. #12
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Urime urime Labe edhe 101 tjera, te uroj shume shume suksese ne jete

 13. #13
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15


  Urimet e mia te perzemerta Labe , suksese ne vazhdim


 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e Belaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  `BeRat ♥
  Postime
  88
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  Ooo t vdes kush mka dtln sottt <3
  Urimin tim ta bera n 12 por po ta bej dhe ktu sepse do kisha deshira t uroja qe te behesh dhe 100 vjec kudoo mjafton ti t ndihesh qe ke shum njerz pranee <3 ....Edhe 100 vjet motrushee :*

 15. #15
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe 100 Vjece , suksese ne shkoll ne jet ..

 17. #17
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  GEZUAR DITELINDJEN LABE!!! TE UROJ SHUME FAT DHE SUKSESE


  p.s: me fal shume per vonesen :/

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin

  p.s: me fal shume per vonesen :/
  ska rendesi qe je vonuar se edhe vet labeja esht vonuar

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Ooooooo..... me falni per vonesen miqt e mi !
  Shum Shum faleminderit per urimet . Pershendetje nga unnn
  Ju kam xhan !


 20. #20
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Ooooooo..... me falni per vonesen miqt e mi !
  Shum Shum faleminderit per urimet . Pershendetje nga unnn
  Ju kam xhan !

  erdh labja

  Vec po e laj do rrush e po hame

  Mire se u ktheve! (:

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Shume Urime ReniX
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 10-02-2013, 12:09 PM
 2. Sa mė shumė qesh, aq mė shumė dobėsohesh !!
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 12:46 PM
 3. Kėngė labe
  Nga EMAUS nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 05-09-2012, 05:37 PM
 4. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 5. Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 16-06-2008, 08:25 PM

Etiketat pėr kėtė Temė