Ai.....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 35
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Ai.....

  Receta Gatimi

  Ai...
  Gjithcka qe i kerkova jetes,e gjeta tek ai...
  Ai...Buzeqeshja ime...
  Ai...Di te me shkaktoje vetem ‘‘LOT LUMTURIE‘‘ !
  Ai...Sigurohet qe une ta ndjej cdo cast pranine e tij ne jeten time,edhe nese fizikisht nuk mund te ndodhet aty...
  Ai...I cili per nje kohe te shkurter diti sesi ta fitonte zemren time...
  Ai...Ideali...
  Ai...Me syte e tij, si dy copeza qielli...
  Ai...Me ate buzeqeshje me te shndritshme se dielli...
  Ai...Njeriu me te cilin enderroj te kaloj cdo dite te jetes time...
  Ai...Qe me kupton gjithmone...Kur flas,kur hesht...Vetem me nje shikim...
  Ai...Qe me shkakton flutura ne stomak sa here qe e shikoj...
  Ai...Qe e ben zemren te rrahe si e marre kur thote fjalen ‘‘Te kam zemer ! ‘‘
  Ai...NJE DRITE E RE QE PO LIND NE HORIZONT !!

  ai te cilit i dedikoj c'do fjale zemre

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ai ... ka ik tani nuk ja vlen te shkruash per ate.-

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Kush tha qe ka ikur rrushe...ai eshte me mua...vetem se eshte atje ku eshte...dhe une vetem e kam xhan...kaq

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ai................... do kthehet nje dit te ti?

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahahha...nuk ka qene ndonjehere me mua qe te kthehet...thjesht uroj te kthehet..jo vetem ne endrrat e mia...po edhe ne jeten time...

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum e bukur (: (:

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahahahha...nuk ka qene ndonjehere me mua qe te kthehet...thjesht uroj te kthehet..jo vetem ne endrrat e mia...po edhe ne jeten time...
  ncnncncnnnc harroje pra

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  po pse duhet ta harroj...kur e dua kaq shume o rrushe?....eshte si shpirt...vetem se jemi pak larg..dhe kaq

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Po pse duhet ta dush nese nuk do jeshe bashk me te ?

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  po per momentin moj rrushe...eshte thjesht ceshtje kohe...kaq hahahahha

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e nese eshte ashtu duaje pra hahhaa

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahhaa e duaaaaa pra....hahahahha

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahahhaa e duaaaaa pra....hahahahha

  njeri me fat qenka Ai.

 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  njeri me fat qenka Ai.
  Thuaaaaaaa?...

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ajo...., shume suksese

 16. #16
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahhaha

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Me duaj ose me urrej, te dyja jane ne favorin tim ... Nese me do, do jem gjithnje ne zemren tende, Nese me urren do jem gjithmone ne mendjen tende.

 18. #18
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Me duaj ose me urrej, te dyja jane ne favorin tim ... Nese me do, do jem gjithnje ne zemren tende, Nese me urren do jem gjithmone ne mendjen tende.
  im me pelqeu kjo !

 19. #19
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Dita e Shen Valentinit !
  Ajo : hey
  Ai : pershendetje shpirt
  Ajo : kjo eshte nje dhurate per ty zemer, ( Ai e hap dhuraten dhe brenda gjen nje Ore shum te bukur )
  Ai : Faleminderit ♥ ! , ndersa kjo esht dhurata ime per ty , por para se ta hapesh dua te them qe s'dua te jem me i dashuri yt !
  Ajo : merr dhuraten dhe niset per ne shtepi duke qare, dhe kur arrin ne shtepi , hap dhuraten, brenda saj ishte nje unaze dhe nje flete qe shkruante , a pranon te behesh gruaja ime ?

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ...ai....nuk mundet pa ty e ti pa te.....ai....merr jete nga ty e ti prej tij.....ai e vetem ai....din te fal vec dashuri ty e vetem ty...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit