Ideali i Endrrave...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Ideali i Endrrave...

  Receta Gatimi

  Disa prej karakteristikave te nje djali ideal

  1. Te jep xhaketen e tij kur ke ftohte..
  2. Te dergon sms edhe per gjene me te vogel!
  3. Te puth edhe ne sy te shokeve te tij..
  4. Ka besim tek ty me shume se te cdokush tjeter..
  5. Te thote se je e bukur edhe kur je me floke te crregullta..
  6. Te shikon ne sy kur te flet..
  7. Te jep leje qe ndo1her ti prishesh floket..
  8. Te fal per gabimet e tua..
  9. Te shikon sikur ti je e vetmja vajze qe egziston..
  10 .Te kerkon dhe kur ti i thua mjaft!
  11. Te le te flesh ne krahet e tij..
  12 .Del me ty, kenaqet me ty, pastaj te puth..
  13. Rri zgjuar ter naten me ty, sa here qe ti je keq..
  14. Shikon filmin tend te preferuar..
  15.Te puth ne balle..
  16. Te puth nen shi, dhe kujdeset per ty pasi semuresh..
  17. Te ben te ndihesh e rendesishme..
  18. Kur bie ne dashuri me ty, e tregon ne cdo menyre qe mundet..
  19.Thote se te do, sic nuk ka dashur asnje me pare......

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  vallaj t`rralle jane ato qe i ke cekur ti ktu

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  pikerisht pra...per kete arsye e kam shkruajtur i Endrrave...se vetem aty egzistojne te till meshkuj..

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  edhe femra

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  femra?...

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  pse te duket e cuditshme ?? Mendoni qe jeni perfekte ju ?

  Haha shaka

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  edhe femra

  Meshkuj te till edhe gjen po fera ska shanc fare

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Pres qe nje dite krejt rastesisht te jemi perballe njeri-tjetrit, te te shfryj ne fytyre te gjith inatin qe kam, te te perplas plot mllef ne fytyre gjithcka c'fare ke thene, dhe pastaj...te te puth plot mall!

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  .............

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  .............
  pse habitesh ?

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  sepse the se do tia nxirrje gjithe inatin...lumadhen edhe gjuajtja i mungonte....hahahhahaha

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahaha ishte metafore lol

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahhaha e dija

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahaha

  ...


 15. #15
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ............

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ............
  keshtu eshte jeta, apo jo ?

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  pooooooo....per fat te keq....

 18. #18
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  do behet mire... (: (: Vec vet te jemi mire se te tjerat shkojne e vijne...

  - - - Updated - - -

  Dhe per nje moment mendon se e ke harruar. Zhurma e qytetit, lodhja ne pune, bisedat me shoqerine, thjesht ta largojne per pak nga mendja. Por, atehere kur mbetesh vetem, i shtrire ne shtrat, mjafton nje kenge, nje shprehje qe ajo perdorte shpesh, per te kuptuar se ajo eshte akoma aty ne c'do rrahje zemre, se kujtimi i saj eshte me i gjalle se kurre! Ti nuk e ke harruar, thjesht genjen veten!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 tė vėrteta interesante rreth ėndrrave!!
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 04:27 AM
 2. Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 07-08-2012, 08:17 PM
 3. Ndėrtoni shtėpine e Endrrave tuaja
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 06:41 PM
 4. Krijoni vete, Diplomen e endrrave tuaja!
  Nga EMAUS nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 16-07-2009, 04:59 PM
 5. Barēa-Manēester ėshtė finalja e ėndrrave…
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-05-2009, 11:38 AM