Urtesia..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 30
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Urtesia..

  Receta Gatimi

  Kete teme e kam hapur per gocen e vogel Urtesia....qe e kam shume xhan...

  i uroj me te mirat ne jete...dhe te vij sa me shpesh ne forum...sepse i mungon embelsia e saj....

  ja edhe shtepia jote zemer....per c'do gje qe ka te beje me ty...ketu do perplasemi ...hahahahaha

  - - - Updated - - -

  Te pershendes motra


 2. #2
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  vetem si fillim ,si lehte ne agim
  dua edhe sdua strehe
  as i mangut pergjerim

  vetem si fjale, ne zemer nje fjale
  dua dhe sdua kohe
  nje enderr vecmas te dale

  vetem si nje pike ,ne toke e nxene
  dua dhe sdua fjale
  motiv ne librin e jetes vene !!!!!

  - - - Updated - - -

  for you ........... !!!!!!

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Imm kisha dhe un ne mendje te hap ni tem per ty Urtesia, por ja qe erinda e paska ber nje gje till.

  Te pershendes shum motraaaaa te kam shum shum xhan ta gezosh shpin tende hahaha


 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Kete teme e kam hapur per gocen e vogel Urtesia....qe e kam shume xhan...

  i uroj me te mirat ne jete...dhe te vij sa me shpesh ne forum...sepse i mungon embelsia e saj....

  ja edhe shtepia jote zemer....per c'do gje qe ka te beje me ty...ketu do perplasemi ...hahahahaha

  - - - Updated - - -

  Te pershendes motra

  uaaa zemraa se kisha pare kete
  faleminderit shumee per shtepin ,,tkam xhan dhe unee
  te pershendes

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  vetem si fillim ,si lehte ne agim
  dua edhe sdua strehe
  as i mangut pergjerim

  vetem si fjale, ne zemer nje fjale
  dua dhe sdua kohe
  nje enderr vecmas te dale

  vetem si nje pike ,ne toke e nxene
  dua dhe sdua fjale
  motiv ne librin e jetes vene !!!!!

  - - - Updated - - -

  for you ........... !!!!!!
  faleminderi per viziten xhan ,,flm dhe per poezin
  te pershendes ,,uroje te jesh mire

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  vetem si fillim ,si lehte ne agim
  dua edhe sdua strehe
  as i mangut pergjerim

  vetem si fjale, ne zemer nje fjale
  dua dhe sdua kohe
  nje enderr vecmas te dale

  vetem si nje pike ,ne toke e nxene
  dua dhe sdua fjale
  motiv ne librin e jetes vene !!!!!

  - - - Updated - - -

  for you ........... !!!!!!
  faleminderi per viziten xhan ,,flm dhe per poezin
  te pershendes ,,uroje te jesh mire

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Imm kisha dhe un ne mendje te hap ni tem per ty Urtesia, por ja qe erinda e paska ber nje gje till.

  Te pershendes shum motraaaaa te kam shum shum xhan ta gezosh shpin tende hahaha

  po pra e falenderoj erinden
  dhe te falenderoj ty per viziten,,tkam xhan dhe uneeeeeeeee

  - - - Updated - - -

  gelati.jpg
  lengjet-300x200.jpg
  per juu

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Pershendetje Urtesia

  si ke qen mir? ke humb fare ste kam par me

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Pershendetje olsii
  mire flm
  ti si je?

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Urtesia

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Pershendetje mima
  si je moj?

 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Mire flm , ja gati per gjume, pas nje dite pushimi por e lodhshme ...Ti mire kalove ?

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  gezohem per ty
  mire flm dhe une
  ju uroje nate te mire
  ika une

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Flm
  NAten e mire dhe per ty

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Hallo!

  Te pershendes edhe une masi ja paskeni nis vec...


 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  flm shume ice per kengen
  te pershendes

 14. #14
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  po ndonje kenge indiane nuk do na vesh ta degjojme ??

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  pse ashtu?

 16. #16
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  se e kam stergjyshen nga andej .....

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  hahahahahahha
  tani te leshoj nje keng per ty? ,,per stergjyshen tende? apo per vete?

 18. #18
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  futi nji tallava per vete ,se kercej une kendej .....

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  nuk me pelqejne ato tallava mua
  edhe ti me thoje se nuk te ben te degjosh muzike aty ?

 20. #20
  i/e rregjistruar Maska e leonardo
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje per tyyy  - - - Updated - - -

  Pershendetje per tyyy


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje nga urtesia
  Nga URTESIA nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 09:40 PM