Fjalor, Femer-Mashkull


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Fjalor, Femer-Mashkull

  Receta Gatimi

  C'fare thot nje femer dhe cfare nenkupton ne te vertet ajo


  Jo = Po

  Po = Jo

  Ndoshta = Jo

  Me vjen keq = Do te vi keq

  Kemi nevoje = Une dua

  Bej si te duash = Do ma paguash

  Heret a vone duhet te flasim ne te dy = Kam nevoje te ankohem

  Po bravo.......vazhdo keshtu = Boll se me plase

  Nuk jam e merzitur =Sigurisht qe jam e merzitur, idiot!!

  Me do? = Po behet gati te kerkoj dicka te kushtushme

  Sa me do? = Sot bera dicka qe nuk do te pelqej

  Do jem gati per nje minute = Hiqi kepucet dhe hidhi nje sy TV

  Jam shendoshur pak = Me thuaj jam e bukur

  Duhet te mesosh te komunikosh = Duhet te mesosh te shkosh dakort me mua

  Nuk kam asgje = Ka dicka

  Po mendoja te benim nje shetitje= Per sot nuk ka seks per neser te shohim

  Preferoj te jemi miq = Nuk me pelqen fare

  Ca pune bene ? = Sa lek fiton?

  shoqa ime nuk do te pelqente= Nuk ta prezantoj se eshte me e bukur se mua

  Do vish brenda per nje kafe ? = Pergatitu per nje nate te zjarrte!

  Kam nevoje per pak kohe = Ta provoj me ndonje tjeter

  Ai shoku jot nuk ishte gje = Ishte shume interesant

  Mund te flas me ty = Nuk ta jap me

  Kam dhimbje koke = Per sonte kaloje naten para TV

  E pe cfare i dhuroi shoqes time i dashuri saj? = Cfare pret, duhet te me blesh dicka me te shtrenjt?


  to be continued.....

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahha shum te forta kto

  te ver8a ama ;P

 3. #3
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ja paske nxjer bojen fare femrave

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ja paske nxjer bojen fare femrave
  Avash ore avash se u kpute duke qeshur ti

  normale ti dhe Loli....jeni shkencetaret e shpikjeve te fundit .....

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Avash ore avash se u kpute duke qeshur ti

  normale ti dhe Loli....jeni shkencetaret e shpikjeve te fundit .....
  Po qen per femrat neve jemi

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Po qen per femrat neve jemi

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ca qeshje fallco qe ben haahahahahahaha

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  nuk jan fallco...por me vertet hahaahahahahahahahhahahahahaha

 9. #9
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  nuk jan fallco...por me vertet hahaahahahahahahahhahahahahaha
  Pse ca ka per te qeshur qe jan me te vertet

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  kush thot qe jane me vertet....apo ti dhe Loli..........hahahahhahahha sa kam qeshur

 11. #11
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  e kam mese te qarte prej kohesh kete fjalor...

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  e kam mese te qarte prej kohesh kete fjalor...
  hahahahahhaa ja dikush qe foli drejt...e ke te qart per mire..apo per keq?...qe ta marrim vesh?....

 13. #13
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Nashi shume prej ketyre jane dhe te verteta

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahahaha pak a shum te vertetaaa

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahahaha pak a shum te vertetaaa
  o labe po edhe ti

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 176
  Postimi i Fundit: 19-11-2014, 11:38 PM
 2. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 07:21 AM
 3. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 10:07 PM
 4. Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 09:24 PM
 5. si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.
  Nga smart nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM