Facebook shton opsionin "edito komentet"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Facebook shton opsionin "edito komentet"

  Receta Gatimi

  Tani ne Facebook mund t`i editojme gabimet e bera neper komentet qe leme apo te plotesojme ndonje gje. Funksioni nuk vlene per Statuset ne Facebook.  Kush ben nje koment ne nje post ne Facebook, tani mund ta editoje ate menjehere. Funksioni duhet te ndihmoje ne permiresimin e gabimeve ne shkrim. Qe nje postim ne Facebook mos ta humbe kuptimin e vet, Facebook e ruan ate ne Historikun e komenteve dhe ju mund ta editoni perseri nepermjet lidhjes "Edit". Deri tani perdoruesit mundeshin vetem t`i fshijne komentet e bera gabim, dhe ato brenda nje kohe te shkurte! Opsionin e editimit mund ta gjeni nepermjet nje simbolit te lapsit. Kjo dallohet ne anen e djathte te nje komenti tuajin, kur te vendosni mausin mbi komentin e bere.

 2. #2
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Super kjo... se per nje ndryshim te vogel eshte dashur ta fshijm krejt komentin.

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Mentor Bajrami
  Anėtarėsimi
  Jun 2012
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Me ne fund e shtuan edhe kete gje

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook do te prezantoje sherbimin e ri "Facebook-Gifts"
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-10-2012, 10:05 PM
 2. Facebook heq opsionin "gjeni miqte afer jush"
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2012, 12:24 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-03-2010, 10:21 AM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė