[PHP] Shfaqja e IP-se se vizitorit te faqes tuaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Mentor Bajrami
  Anėtarėsimi
  Jun 2012
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  [PHP] Shfaqja e IP-se se vizitorit te faqes tuaj

  Receta Gatimi

  Nese doni qe te shfaqni ip e dikujt qe po viziton webfaqen tuaj mund te perdorni kete kod
  Kodi:
  <?php $ip = getenv("REMOTE_ADDR") ; 
   Echo "<b>IP Juaj eshte:</b> " . $ip; 
   ?>

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mund te shtosh dhe kodin nese vizitori perdor PRoxy

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vendosja e faqes log in ne front
  Nga alfa1993 nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-12-2012, 07:02 PM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-03-2012, 06:19 PM
 3. Kaluan 20 vite nga startimi i ueb faqes sė parė.
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 07:07 PM
 4. Si Ju Duket Toolbari Ri Poshte Faqes Se Lirenti.Com
  Nga Kliton nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-06-2010, 05:53 PM