Rikthehet Bosi i Megavideo Kim Dotcom


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Talking Rikthehet Bosi i Megavideo Kim Dotcom

  Receta Gatimi

  E mbani ment jeten qe bente pronari i Megavideo? Ky imazh mund tua rifreskoj!  Kim Dotcom eshte i lire ne shtepine e tij dhe me sa duket FBI beri vetem nje vrime ne uje (me ato qe eshte bere publike, pasi mund ti ket pelqyer aroma e lekeve te Dotcom)!

  Megabox eshte krijesa e re e Kim, ku ēdo artist mund te shesi muziken e tij dhe te fitoj deri ne 90% te ēmimit. Megabox do te mbaj vetem nje 10% per ēdo shitje. Nese nuk gabohem Apple me iTunes mban diku tek 40% per shitje. Pra nje rivalitet i pa kapshem.

  Mos te duhet ēudi nese nje dit do te dali dhe MegaTablet!

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Mentor Bajrami
  Anėtarėsimi
  Jun 2012
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Vetem leku e con ujin perpjet ! Me ate megaupload na prishen pune qe u mbyll se kishim ca gjera po varja

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lol, sic ka filluar pa2shim qe do dali edhe MegaTablet haha

  U kthy ky, por megaupload jo... :/

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Siē ka qene, Megaupload nuk kthehet me! Mbase ndonje lloj forme me pagese direkt filmat me ēmime te lira!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lansohet me ne fund Mega, Faqja e re e Dotcom !
  Nga abdullah92 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-01-2013, 03:07 PM
 2. Kim Dotcom - Mr President
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-07-2012, 09:18 PM
 3. Rikthehet Megavideo - Bigger. Better. Faster
  Nga ReniX nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-07-2012, 07:52 PM
 4. Ku pėrfundoj Megavideo - Pse nuk me hapet Megavideo
  Nga ReniX nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 05:49 PM
 5. Arrestohet nė Uruguaj bosi i firmės piramidale “Populli”
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-09-2008, 09:04 AM

Etiketat pėr kėtė Temė