Nerti u befsh 100 vjec!!


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Nerti u befsh 100 vjec!!

  Receta Gatimi

  NERTI U BEFSH 100 VJECE
  LUMTURI NE FAMILJE DHE FAT E MBARESI KUDO NE JETE!
  GEZUAR FESTEN E BAJRAMIT,KRISHTLINDJET E VITIN E RI 2008


  Te perqafoj shume
  Alb-Angel

 2. #2

  Re: Nerti u befsh 100 vjec!!

  NERTI EDHE 100 VJECE


 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nerti u befsh 100 vjec!!

  Gezuar Ditelindjen Nerti, Ubefsh sa vjec te kesh deshire vet!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Nerti u befsh 100 vjec!!

  Nuk eshte teper vone per nje urim te ngrohte

  Dhe 1000 Vjece

  E lumntur ne cdo sekond te jetes. Shume puthje per ty ne infinit..

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Nerti u befsh 100 vjec!!

  Nerti gezuar dhe nga mua, 100 vite te lumtura

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Urime Nerti ...
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 07:18 PM
 2. **** Mu befsh 126 vjeē Poligrafiksi ****
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 07:46 PM
 3. U befsh 100 vjec lukatoni
  Nga eugjeni nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-08-2009, 09:23 PM
 4. Urime Nerti per vajzen
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 21-09-2008, 04:26 PM
 5. Pershendetje nga Nerti
  Nga Nerti nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-12-2006, 12:02 AM