Unė (albanianboy)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 34
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Smile Unė (albanianboy)

  Receta Gatimi

  Edhe pse nuk eshte kujtuar asnjeri te hap nje teme per mua ja tek un kujtova un... me falni nuk kam pas mundesi te hyj ne forum por dhe pak kohe me kismet do kem mundesi te hyj shpesh her sa te dua.. ju pershendes te gjithve jeni 1-shaa mos harrrroniiiiiiiii okkk???

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  lol braq, menova qe i ka bo vaki najsen lamit haha, hajt se mir bone se kur spo je en msn, t`qkruej qitu

  T`pershendes (: (sot ka dale versioni full)  e mos ngo nojza e geta se t`i prishen vesht

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahahahahahaha val <3 je i madh plako flm shum te pershendes edhe un ty me kte keng qe me pershedete dhe ti a po zihena 1 her braq se kurr sjemi zen bashke xD ehh more val 500 me jetu 1000 kena me mbet vllezer

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  gjithmone DASHNI PER VLLAZNI <3

  Sen i mir shum tybe... ma thej sidomos refreni <3 <3!!

  Para Koncertit ka me dal edhe 1 sen i ran qishtu, e t`pershendes si t`del en yt

  btw; se harrova me t`pyet: A ki me shku en Koncert ?

  Se mu em deshtoj plani :/... s`ki hajr pej shipecave jo...

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Ta gezofsh temen Boy , per te mira te ardhshim


 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Tem e bukur

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  gjithmone DASHNI PER VLLAZNI <3

  Sen i mir shum tybe... ma thej sidomos refreni <3 <3!!

  Para Koncertit ka me dal edhe 1 sen i ran qishtu, e t`pershendes si t`del en yt

  btw; se harrova me t`pyet: A ki me shku en Koncert ?

  Se mu em deshtoj plani :/... s`ki hajr pej shipecave jo...
  hehe <3 ahh nuk shkoj dot vlla se do iki andej :/ te kam then?!
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Ta gezofsh temen Boy , per te mira te ardhshim

  oo flm e dashur mima per te mira ishalla Zotit te ardhshim edhe tyyyyyyyy GEZUAR!!!
  Shampain.jpg
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Tem e bukur
  yeaaa

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  aha op... (:

  po kur mo ? lol

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  edhe 2 jav a sa do passaporta dhe hopa

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ueeeeeeeeeeeeeee sa i pa pare ky ore aman ....po pse nuk me the mua ore..ta hapja une temen per ty ....urime urime...ta gezosh temen...

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  O nxenesi i shplar hahahahha ta gezosh temen...me na nje nuse te mire ishalla hahahahha!...

  te uroj dite vere sa me te bukura...dhe te te shohim sa me shpesh ketu...kalofsh sa me bukur!....


 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  ja mire se u ktheve, dhe mos e harro


 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ta gezosh shtepin me shum miq e me nje nuse te keqe......

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  edhe 2 jav a sa do passaporta dhe hopa
  qysh pasaporten ? Ski pasaport t`Shqipnis ti A ?
 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Hajde na qeras tani se ke urim ke hapur tem

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Thumbs up ec mo :P

  KUJDES LEXONI ME VEMENDJE!! I KAM BO ICIK LOMSH KTO CITIMET AMA BESOJ SE ME KUPTONI HAHAHA besoj se do i gjeni fjalet shtes lool

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Hajde na qeras tani se ke urim ke hapur tem
  fute doren aty siper kap nai birre se ka sjell reni gjith ato...

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  O nxenesi i shplar hahahahha ta gezosh temen...me na nje nuse te mire ishalla hahahahha!...

  te uroj dite vere sa me te bukura...dhe te te shohim sa me shpesh ketu...kalofsh sa me bukur!....

  hahahahahahahaha o mesuese ti mke shperla shum her se un vetem lahem flm shum per fjalet e tua me bejn te ndihem mjaft mire edhee tiiii ishallaaaaaaaaaaa
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ueeeeeeeeeeeeeee sa i pa pare ky ore aman ....po pse nuk me the mua ore..ta hapja une temen per ty ....urime urime...ta gezosh temen...
  tani u kujtove ti? ahh moj mesuese ju vetem leke doni ne te kundert nuk ta varni fare besoj se me ke kuptuar?? hahahahahaah

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Ta gezosh shtepin me shum miq e me nje nuse te keqe......
  me ty kam pune vec un vec mos me ardhsh ne shtepi po vetem mos me ardhsh... un do e marr 1 nuse shum shum te mire vetem prej inatit tende hė!.

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  qysh pasaporten ? Ski pasaport t`Shqipnis ti A ?  e kam te vjetren ama tani kan dal te reja braq kemi hy ne europe na fiken llampat duke bo pashaporta perdite + mire qe bejm pashaporta edhe shpenzojm por u trashem shko ktej shko andej, eshte edhe vap madje me marr letra e budalliqe koti ahh mos rrafsh per pjes ktu val se shqipnis sja ka pa kush hajrin sa te jene ne pushtet personat qe luftojn per karrige te vet se per ne se rru kush mjekrren xD :O f*cking shit xD

 19. #19
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahah ore ti,te bera peshk te bera....jo te gjitha mesueset duan leke...une nuk jam materialiste ....dua dhurata psh pse leke?......hahahahhaa

 20. #20
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  ta besoj... koka bo zor edhe atje... paskan shti ligje e sene... po m`vjen mir n`fakt (:

  Hajt se bohet mir... (:

  t`pershendes edhe ngoje kur thot "dicka m`ka jet hatri fort; qaj flamuri i ri nuk osht KUQ E ZI!"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit