Muaj i Ramazanit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e kaqi bisha
  Anėtarėsimi
  Jul 2012
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Muaj i Ramazanit

  Receta Gatimi

  edhe 10 dit na ndajn nga muaj i madherishm iramazanit esht nje muj ibekuar plot paqe dhe begati po ju miqt emi si thoni do sakrifikojm per allahun me thoni

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  pamujsisht qe po por vetem veten time jo.

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nuk kam agjeruar as1here, por do kisha shum deshire ta bej 1 here!

  Problemi qendron aty qe pa cigare & kafe nuk mundem dhe per kete e kam te veshtire!

  Agjerim te lehte te gjithve!

 4. #4
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Po agjeroj, edhe qe eshte veshtir pershkak kohes, temperaturave shume te larta dhe dita e gjate, por kemi qellimin edhe deshiren per te agjeruar edhe besoj ja dalim, e di qe nje jave na shkon deri te adaptohemi pastaj se kemi problem , agjerim te lehte atyre qe agjerojne

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Kam agjeruar para 2 vjetesh 4 dite .. po se kam mbajt dot . E kshu agjeroj vetem naten e kadrit .
  Agjerim saaaa me te leht gjith myslymaneve ... e Zoti ua u pranofte ♥

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Urime muaj i bekuar i Ramazanit.
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 08:55 AM
 2. Urime Muaj i Shejte i Ramazanit.
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-07-2012, 10:40 PM
 3. Vajza qe fle 1 here ne 6 muaj !!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 05:43 PM
 4. Agjėrimi, nga nesėr nis Muaji i Shenjtė i Ramazanit
  Nga Erlindi nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-08-2009, 03:29 AM
 5. Disa keshilla per ruajtjen e shendetit gjate Ramazanit
  Nga Erdi nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-08-2009, 11:38 PM