Zemra


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Zemer Zemra

  Receta Gatimi

  Zemra eshte shume e but,Brenda saj ajo mban shume ndjenja,sekrete dhe njerez...

  Fjalet e pathena te saj Mund ti degjosh vetem ne heshtje.

  Ajo ka celesin e c'do dere qe duket e pahapur ne jete,mjafton ta degjosh dhe ti bindesh asaj ne heshtje...

  Zemra Genjehet shume lehte sepse eshte shume e ndjeshme dhe e genjyeshme....

  Arsyeja dhe mendja duhet te jene Sherbetoret e Zemres,nuk duhet te jene padron,padron duhet te jete Zemra...

  Sepse njerezit qe jetojne me Zemer Jetojne me te vertete Pozitivisht nje jete qe Deshirojne.....

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Eshte e mrekullueshme kur ke dike per te ndare gjithcka me te..
  pa kursyer dhe u shqetesuar per problemet qe te dalin..duke i tejkaluar se bashku..dhe duke jetuar te qete e te sigurte nen strehet e rrugeve te dashurise...
  ato rruge qe egzistojne vertete brenda zemrave tona..edhe pse shume njerez nuk i le mendja qe ti shikojne...Sepse Ndjenjat nuk burojne nga mendja por nga zemra.....

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  zemer....

  Sepse une e kam me mire te mbaj dhimbjen brenda vetes e te shkaterroj veten,sesa te merzis ty me fjalet e mia
  -Me mungon . . . .

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Zemrush...

  E di pse je i vecante ti?

  Sepse ti kurre nuk lodhesh prej meje!

  Ti me kupton,me degjon dhe je aty per te me bere me te lumtur se kurre!....

  Ti je TI,dhe si TY ska te dyte.....

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  zemer....

  Sepse une e kam me mire te mbaj dhimbjen brenda vetes e te shkaterroj veten,sesa te merzis ty me fjalet e mia
  -Me mungon . . . .
  duhet te keshe shum forc ta mbash dhembjen perbrenda.

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Ti per mua je ajo mrekullia qe perseritet vetem njehere..
  dashuria qe kam per ty eshte dicka e vecante, dicka konkrete, reale.....
  Nje dashuri qe lindi nga nje miqesi njerezore.. ajo ndjenje me zgjoi deshiren per te qen plotesisht dhe pafudesisht e dashuruar...
  Ti me bere te enderroj ti me bere te provoj gjera qe si kish provuar ndonjeher....ti me vure nje perde perpara syve saqe un njihja vetem lumturin pran teje....ti per mua je deshira me e madhe e jetes time......

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  "I never be alone, be alone, 'cause you are in my soul, in my soul!"

  Deepside Deejays "Never Be Alone"

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto me Zemra
  Nga Enkelejda_24 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-07-2013, 10:33 PM
 2. Zemra dhe heshtja kur vret!
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 04:45 PM
 3. Zemra e thyer!
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 11:10 PM
 4. Jeton me dy zemra qė rrahin si njė!
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 11:57 AM
 5. Kur zemra dridhet ....?
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 08:37 AM