Si mund te fitoi lek nga youtube


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Si mund te fitoi lek nga youtube

  Receta Gatimi

  youtube.jpg
  Kam degjuar se mund te fitosh lek nga youtube
  kam nje kanal ne youtube qe ka kaluar
  te 70,000 shikimet dhe kam reth 200 me 300 shikime ne dite
  a mund te mar reklama nga youtube
  E a mund te me shpiegoi dikush se si te regjistroem ne kete program

 2. #2
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Per te bere lek ne youtube varet nga videot qe ke..Nqfs i ke Videot ne Anglisht atehere mund te besh patneritet...Me thuaj dhe te te them si ta besh ..

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Videot duhet ti kesh te tuat dhe jo te te tjereve perndryshe nuk te bejn partner!
  Nese ne profil sduhet te kesh video te bllokuara apo me kufizime.

 4. #4
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Por ne shqiperi nuk mund te besh patneritet keshtu qe kot e ke...Nqfs e ke youtube-in ne country tjeter eshte ok

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  faleminderit per gjithcka
  kam dy video me kufizime por edhe ne greqi se bekam dot

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kam degjuar edhe une qe me kto ADS (reklama) mund te fitosh lek... dmth ato te shfaqen ne videot tuja dhe pastaj me klikime fiton dicka, por se si behet kjo nuk e di!

  Me fal qe shkruajta mbase "kot", por e dhash si 1 ide qe kam degjuar keshtu... Respekte!

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e Redis
  Anėtarėsimi
  Sep 2016
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  kam nje kanal ne you tube ku marr rreth 400 shikime ne dite . mund te me thuash si mund te veproj qe te fitoj para?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kallėzoi gruan se ishte e… shpifur dhe fitoi gjyqin!!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-10-2012, 09:42 PM
 2. Hackeri i Chrome fitoi 60.000 Dollare
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-10-2012, 10:22 PM
 3. 11 vjecarja fitoi 20,000$ per krijimin e nje aplikacioni per Smartphone
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-09-2012, 08:20 PM
 4. Si mund te konvertoj muzike nga Youtube ne audio CD
  Nga peshkatari nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 08:48 PM