Receta Gatimi

Biblioteka Dixhitale ne Klagenfurt te Austrise (Video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  Smile Biblioteka Dixhitale ne Klagenfurt te Austrise (Video)


  Me daten 2 Korrik ka filluar projekti i Pingeb.org (Projekt Ingeborg) per te mundesuar Bibliotheken Digitale ne qytetin e Klagenfurtit ne Austri. Ne te gjith qytetin tani jane shperndare mbi 70 stickers (ngjites) me NFC-Tags (etiketa) dhe QR-CODES qe i mundesojne keshtu qytetit Bibliotheken e pare Digitale dhe njeherish ate qe nuk e kishte deri tani. Projekti don te sjelle kenaqesi ne Literature dhe te ofroje keshtu mundesine ne oferten e madhe te librave elektronik falas (E-Books) nga burimet Project Gutenberg.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Nje inisjative mjaft e mire! Suksese!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Inagurohet “Autostrada Dixhitale” Shqipėri-Kosovė
  Nga vaaldr1n nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-11-2012, 12:22 PM
 2. Pikturat dixhitale nė tregun shqiptar
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-03-2011, 01:11 AM
 3. Zetabajt, njėsia mė e madhe matėse dixhitale
  Nga ardona nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-07-2010, 12:45 AM
 4. Gjirokastėr, njė guidė dixhitale pėr hapėsirėn mbarėshqiptar
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-03-2008, 07:38 AM
 5. Harta dixhitale, shtate kompani ne gare
  Nga Lirenti nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2006, 03:25 AM

Etiketat pėr kėtė Temė